Dionice: Kupovina dionica u vrijeme krize

Ja osobno kupujem dionice preko Revoluta od 2. mjeseca i do sada nisam imao problema

Sto vise citam, sve vise i vise slucajeva di zakljucavaju ljudima racune i nikome nista.

Također koristim Revolut od 2. mjeseca i nije bilo problema.

Stellantis ništa, il’ samo za sebe čuvate profit od dividenti? :relaxed:

Koji mogu u BiH, pokušao sam mnoge jače, niko ne odobrava :).

Kako je kolege, jel account raste?

jel vi placate ove naknade za skrbnistvo nad vrijednosnima papirima? Pitao ja Raifeisen, kažu minimalno 50KM plus PDV za te naknade mjesečno, što izađe oko 700KM godišnje samo na to, plus naravno provizije za trgovinu. I onda mi jedan tip iz Čapljine kaže da on to uopće ne plaća, a u istoj banci trguje stranim dionicama :confused:

Bilo je odvratno par dana, valjda ce danas krenuti na gore. Kod tebe?

Neko je pominjao da ima akcije Upworka. @vladowsky ti bijese? Rasturili sinoc sa Q4 rezultatima. 20% u plusu vidim vec prije otvaranja berze danas.

Jel neko bio na EHangu slucajno? Mene ojadio. Potop…

uh nemam sve mi je zaronilo ovaj tjedan,…
al sam fino ubo palantira prosli…
nestrpljivost me kostala 10% haha
al ocekivao sam i veci pad zapravo…

Meni se Palantir smucio, poslije onog relija, kad su imali palantir day, imam neku sicu na njemu i ignorisem ga. Ima prevelik volumen, svi day traderi se sjatili na njega, nepredvidljiv je.

Sinoc Upwork i Square imali rezultate. oducim se za SQ - padose dole 9%, a Upwork ispalio gore.
Sve naopako u zadnje vrijeme. Osim bakra, u moru crvenila ovih dana me spasise od totalnog ponora.

Da li je netko kupovao preko Revolta dionice?
Ja sam poceo pred mjesec dana i za sada mi sve radi ok…citam da su nekima blokirali racune pa me interesira da li je netko imao losih iskustava?
Da li tko koristi Montly fool stock advisor i kako mu se cini za pocetnike??

Ja kupujem dionice preko revoluta već jedno 7 mjeseci i do sad nisam imao problema. Možda jer su to bile relativno male uplate…