Direktorijum linkova - direktorijum.link

Pozdrav forumaši
Pokrenuo sam web direktorijum. (Nije još završen do kraja)
Pa pogledajte, kritikujte…
Dodajte linkove vaših web stranica.
LINK : Direktorijum linkova

Odlična ideja malo trebaš da poradis na dizajnu…
Vidi se da jos nije gotovo, preporuka da na pocetnoj stranici pored kategorije ove ikonice mape promjeniti npr kategorija “Djeca” staviti ikonicu vezanu za djecu… Ima jos mnogo stvarčica koje bi se mogle sloziti lijepo da to sve bude na nivou :slight_smile:
U svakom slucaju svaka čast na projektu :slight_smile:

Hvala, naravno da ču poraditi , ima dosta toga da se uradi.
Hvala na predlogu! :smile:
Pozdrav!

[quote=“Kapetanovic99, post:1, topic:21121”]
Pa pogledajte, kritikujte.
[/quote]Kad već hoćeš evo. Već u startu si pri dnu napisao citiram "Najveća baza kvalitetnih linkova."
Imaš samo 7 linkova u bazi. Dobro, imaš svoj cilj i to je tvoj stil, pa neka bude tako.

Pokrenuo sam web direktorijum. (Nije još završen do kraja)
[/quote]Ništa novo, ima toga , S obzirom da si na početku mislim da ti nedostaje još kategorija. npr. ja gledam iz svog kuta. Ja ne bi mogao prijaviti svoje dvije web stranice jer nemaš kategoriju Edukacija.
Naravno pod ovom kategorijom bi se mogle naći podkategorije

• naslov vezan za informatičku edukaciju tutoriale i slično (gdje bi recimo ja prijavio svoj web)
  • naslov vezan za e-book i slično
  • naslov vezan za tvrtke koje nude edukaciju, školovanje poput Algebre i slično

Ima se tu još dosta poraditi, pogledaj ostale linkove prema sličnim stranicama na ovom forumu vezano za istu tematiku…

Dodajte linkove vaših web stranica.
[/quote]A evo i razloga zašto ja ne bi uopće dodao moj web u bazu
Jednom sam dodao moj web u sličnu web bazu. Naravno morao sam upisati e-mail adresu. Nakon 1,5-2 mjeseca na istu e-mail adresu počelo stizati hrpa spam poruka. Više se ne mogu riješiti e-mail adrese jer mi je potrebna za određenu korespodenciju inače bi je izbrisao.
Postao sam skeptičan više pri ostavljanju e-mail adrese “svugdje” i mislim da će taj dio na tvom webu odbiti dosta ljudi (mene prvoga) :wink:
pozdrav

Za takve stvari postoje ovakvi servisi: https://10minutemail.net/ :wink:

3 Likes

Napisao sam to zbog privlačnosti korisnicima.
Nigdje nije reklamirano, osim na ovom forumu.
Znam da nije ništa novo.
Znam da nedostaje, ali pri dodavanju web stranice ima opcija "Suggest Category"
Stranica nije do kraja gotova, ali biće završena za dan-dva.
Dodaću te kategorije.
Naravno gledam druge web stranice i nešto ako mi se svidi iskoristim to, pa sklapam sve u jednu stranicu.
Email adresa koja se ostavlja, koristi se isključivo ako je potrebna za kontakt vlasnika sajta.
Možete dodati i kontakt adresu koju koristite samo za tu web stranicu.
Hvala, pozdrav :smile:

Ko što rekoh u PP, ne vidim svrhu da Webmaster email * bude obavezno polje.

Ima li uopće koristi danas od direktorija linkova???
Meni su to uvijek bile prilično nepoznate stranice, tj. skoro nikad ih nisam posjećivao.

U ovom stoljeću nema baš nikakve koristi od prijavljivanja u kojekakve bezvezne direktorije.
Ja sam takve stranice prilično često posjećivao. Devedesetih.

2 Likes

I onda se obično firmama i web stranicama davalo prva slova abecede kako bi bili izlistani na vrhu :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey