Dmitrecic, hoćemo se pohvalit ili što još čekamo? :)

Heto, neka uđe u zapisnik foruma da se ovdje odvijaju zanimljive suradnje. :slight_smile:

Beba od @dmitrecic -a od sada kod mene na čuvanju :smiley: :smiley:

Tako da imam nad čime trenirati razvoj normJS-a xd.

Google Photos

13 Likeova

E sad je kasno da me pitaš :smiley:
Dakle, Bozhoou je kupio posao od mene. Ne znam kolike su se inače cifre prodaje webova tu na forumu vrtile, ali vjerujem da je ovo jedna od većih transakcija.
Dobro smo se upoznali i drago mi je što smo se upoznali, i bez obzira o tome kak Bozhoou doživljavali na forumu, dečko je - super :slight_smile:
Iako je sama transakcija gotova i transfer obavljen, imamo još posla oko uhodavanja u posao i tu ćemo mu pomoći i moja supruga i ja dokle god to trebalo.
I još jedna sitnica - Bozhoou nikako nije brzopleta osoba, čisto da uđe u zapisnik :wink:

10 Likeova

Sve sto mene zanima je kad je zabava?

2 Likeova

ae nek je sa srećom novom vlasniku :smiley:

1 Like

Ja bi isto nadodao da mi je svaki susret sa (obitelj) dmitrecic predstavljao veliki gušt …baš smo našli zanimljivih tema, a možda je samo dobro glumio da sluša moju filozofiju :smiley: :smiley:

Kako god…vjerujem da će potrajati ovo prijateljstvo i sve to je onda malo i koštalo, haha.

Svejedno nam je ostao tipfeler u ugovoru u imenu tvoje supruge :smiley:

Ali hvala ti za ovaj komentar, doduše malo tko bi bio brzoplet sa ovakvim ciframa u igri :slight_smile:

3 Likeova

Neka je sa srećom :slight_smile:

1 Like

Trenutno sam suv ko barut, onako lagano sam all-in igrao na ovu kartu :slight_smile:
Ali ako se pokaže dobrom odlukom, obecajem kroz godinu dana feštu za cijeli forum. Neka slobodno uđe u zapisnik, hehe.

dmitrecica nepitaj da pravi feštu, njemu je kao da je dijete vlastito prodao. :stuck_out_tongue:

4 Likeova

Ovaj post idem sutra ujutro ovjerit u javnog biljeznika, da ne bude kasnije nisam rekao :slight_smile:

2 Likeova

“Pa s anđelima navrh neba igra raub, preferens i ajnc.”

Google Photos

:smiley: :smiley:

2 Likeova

Cek firma koju si kupio se zove techno angels ili si je vec promjenio naziv?

zar nisu kod vas u hrvatskoj izbacili pečate iz upotrebe :smiley:

1 Like

Kao jesu, ali ih svi traže. Još jedan apsurd. :smile::smile::smile::smile:

1 Like

Lijep iznos!
Lijepo je i vidjeti da ovaj forum ima ozbiljne, poslovne, ljude u svojim redovima! :slight_smile:

Čestitke @dmitrecic
Sretno @bozoou

2 Likeova

Dobar shoping :slight_smile:
Moram priznat da sam se i ja cimao na oglas, al vec imam visok leasing pa sam odustao. Sretno sa projektom !

1 Like

Otvorio svoju, a kupio sam “posao”.

Na ovaj način sam dosta praktično njegov jdoo transferirao u doo, jer zbog velicine cifre transfera mi je uplata temeljnog kapitala ispala nebitna. Tj. Odmah sam ga mogao potrošiti… pa je d.o.o bio daleko bolji odabir.

Pa zapravo sam odabrao poslovanje bez žiga, ali si ga napravio iz gušta :slight_smile:

A sigurno da će dobro i doći…jer aj ti objasni svim tetama na šalterima da žig nije obavezan. Puno sreće bi ti u tome zaželio.

1 Like

Dobro ime za tvrtku. Zelim ti srecu i nek te angeli cuvaju :wink:

3 Likeova

Fala :wink:

Namučio sam se u banci da uvjerim šalterku da ona meni treba reći kolika je provizija na transfer 100k kn, a ne ja njoj. Al stvarno…koliko god zvučalo apsurdno.
Još je zvala neku stariju i iskusniju u ispomoć da me uvjere da one to ne trebaju znati, haha. Hjooooj…

Reko im: “Po zakonu poslovanja ste dužne imati cjenik vidljiv klijentu…”

Onda su tek nekog zvale da pitaju…