DMOZ urednik?

Ima li tko ovdje da je urednik na DMOZ-u ili ovlašten da odobrava nove urednike?

2 zamolbe su mi odbili bez pravog čitanja koliko bi rekao po objašnjenju, a 3. sam upravo dobio odbijenicu nakon 3 mjeseca od prijave iako sam se dobro potrudio proučiti pravila… pa me zanimaju iskustva iz prve ruke…

Ovo bi i mene zanimalo, ali cisto sumnjam da neko tu moze pomoci…

ja sam probao na odjelu za hosting i domene, rekli su mi da sam u sukobu sa interesom :smiley:

he, he, a meni je pisalo da trebam navesti sa kojim stranicama sam povezan, da je bolje ako imam više stranica i uključen sam u zbivanja i da ne može biti sukoba interesa :slight_smile:

Ma nesto ne volim takve neodgovorne i pomalo bahate organizacije/sajtove, tako da obicno sa takvima ne poslujem. Odavno sam odustao od DMOZ-a, i nece mi u danasnje vreme taj link previse znaciti, da se nadoknaditi na druge nacine.

Link se moze dobit samo prijavom bez problema ako je stranica ok…
Pokusao sam se i sam prijaviti kao urednik odbili me zbog sukoba interesa, dok mi je prijatelj sa vise stranica od mene postao urednik al nakon oderdenog vremena je zapustio posao skroz…

[quote=“Digital01”]Ima li tko ovdje da je urednik na DMOZ-u ili ovlašten da odobrava nove urednike?

2 zamolbe su mi odbili bez pravog čitanja koliko bi rekao po objašnjenju, a 3. sam upravo dobio odbijenicu nakon 3 mjeseca od prijave iako sam se dobro potrudio proučiti pravila… pa me zanimaju iskustva iz prve ruke…[/quote]

Javio ti se neki editor iz DMOZ-a? I to nakon samo 3 mjeseca? Pa to je vec uspijeh bez obzira dali su te dodali ili ne…

Mah ovaj dmoz je bezveze (posebno ako hocete da dodate u listu hrv/bos stranicu)

Sve mi se čini da neko od urednika prvo provjeri da li on lično ili neki njegov kolega ima web sajt sa sličnom tematikom, ako ima neće je dodati jer je tvoj websajt praktično konkurencija tom sajtu…

Ima tko da me progura u neku kategoriju s igrama?

Bilo bi dobro ako moze i mene netko ;D

Da li je moguce da neki editor uzima pare - DMOZ, Guaranteed listing in DMOZ, DMOZ listing, DMOZ approval Guaranteed. ?

Jedan od primjera: Feedback for mightybo | Freelancer.com

mene isto zanima :slight_smile:

OMG :D.

Jel moze neko da mi kaze kako uopste da se prijavim na dmoz

1. Nađi odgovarajuću kategoriju
  2. Klikni “Dodaj URL”
  3. Ispuni što treba i klikni “Prijavi”
  4. Zaboravi

Ako na dnu piše “Ovoj kategoriji je potreban editor”, drugi i treći korak možeš preskočiti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja