DO Stari ubuntu

Jel netko na digitaloceanu i na starom ubuntu 14.04?

znam da sam ja prvotno bio na 14.04 i sad sam upgrejdo na nove memorije i prostore koje nude i sad mi je ubuntu 15.04 i pada mi jedan site, odnosno konstantno rusi site. A jos mi je dosla obavjest da je potrebno sve upgrejdat na 16.04, a 99.99$ sam siguran da ce krenut nesto po zlu. Naravno probat cu tu upgrejd jeftinu i brzu soluciju, ali izgleda da cu morat migrirat.

Pa dajte mi recite jesam li samo ja zapeo sa tim Ubuntom ili bolje da predjem na Centos jer vec u 2021 cu opet trebat sigurno migrirat na 18.04

15.04 je inace nestabilna verzija u odnosu na v14 a i 16. Probaj upgrade na 16.04 pa vidi… Ako si nekaj kemijao po kernelu svasta moze krenuti po zlu.

Savjet: CentOS 7 X86_64 (uzmi zadnju inacicu koju nude) rebuild svega i zivi sretno. Nasa virtualizacijska platforma vec vise od pola godine standardno sadrzi KVM untouched image 7.3 X86_64, dela k’o vurica. 7.1 je bila nesto musicava, ali to su djecje bolesti svakog OS-a.
Lp

Vec je krenulo, neide upgrade. Sad moram migrirati pa cu vjerojatno preci na taj centos.

Vidi koje su LTS verzije, mislim da je 12.04,14.10,16.nesto. Drzi se njih jer su im repositorijumi duze dostupni.

Sta ti se vrti na serveru?wp?