Dobar free design za firmu

Decko koliko sam ja pomagao ovde i po raznim forumima, toliko ti ne mozes da naprdis za 2 godine. Za tvoje FTP podatke i poverenje me savrseno zabole ■■■■■■■, ja svoju reputaciju gradim na nekim drugim mestima, a ne kod likova koji bi sve za dzabe i jos se bune kad im das neku pogresnu informaciju, jaka stvar. Bolje poradi na svom pravopisu nego sto izigravas psihologa i psihijatra ovde. Dok god se ovakva i slicna bagra registruje i unistava sadrzaj ovog foruma, za one koji imaju nesto da kazu i pokazu nece biti mesta. Zato mi zvizde muda sto ce me ukloniti sa foruma, ja sto sam kvalitetno procitao, procitao sam.

PS: Prijateljski savet da promenis profilnu fotografiju, uplasio sam se kad sam odskrolovao do tvog posta. Kiss.

@shimi bolje ti je da ti odshkolujesh na nekom drugom forumu jer LAŽEŠ i SEREŠ (jel valja ovaj pravopis)? Meni tvrdiš jedno na jednom postu i ja se uvjerim u drugo!? De momak oladi

P.S. I neću da promjenim svoju fotografiju. Znaš kad ću ju promjenut?’ Onda kad ti svoj avatar promjeniš u Franju Tuđmana. Eto tad

(vidim ja kud ovo ode) u 3 lijepe materine

Ovo je barem moja SLIKA (iako fotošopirana i svećenika ali to sam ja)

Kad ti tako uspiješ fotošopirat javiš se meni il ako zapneš zatražiš pomoć ovdje na forumu.

P.S. ja sam imao internet kad ti vjerojatno nisi bio niti u povojima momak. Rasturo sam u njemačkoj i radio za Yahoo. CGI prvi chatovi su tada bili sjecham se. Ti neznash niti shto je CGI, samo ih vidish na platformama a pojma nemash chemu sluŽe!! (jebo te pravopis) Budeš li inzistirao imam sve dokaze i diplome napismeno i sve ću ih objavit ovdje sa mojim punim imenom i prezimenom. Samo se sakrij onda momak!

Ja jesam rookie u vezi wordpressa, nisam niti sam znao da je PHP tako komercijaliziran. I sam neke fajlove modificiram ako nemaju language pack. Al ej, svi smo početnici u nečemu!! A tvoja slika je poČETNIKčka (i mislim da si ti taj koji bi trebao mjenjat avatar a ne ja!!

@shimi auuu, koja uvreda

Hehe ja svoju sliku nema potrebe da fotosopiram, a tebi cu se javiti kad mi bude trebao jedan WIX sajt na hostingeru. Ne planiram da se svadjam s tobom ni na nacionalistickoj ni na bilo kakvoj drugoj osnovi, uzivaj, pusica :slight_smile:

pa prezentiraj svoje radove pa da vidimo koliko si dobar!! Makar to i wix bilo! Ti si samo jedan provokator i lazhov (mene si slagao u vezi Payoneera. Kad sam te raskrinkao na tom postu ne pishesh. I to mučki provokator i lažov si ti rekao bi Mamich. Ali on je uz tu izjavu rekao josh puno toga a ti guglaj pa vidi (ima i video) e to i ja tebi kazhem smradu i provokatoru!! @shimi (ovdje nema niti N od nacionalizma frendu (nit je Franjo Tuđman nacionalista - on je samo prvi pretsjednik samostalne R. Hrvatske i to je on zaslužan da smo mi Hrvati u evropi a vi tamo gdje već jeste). Ja jako cijenim sve nacionalnosti, no ti si sa svojim avatarom već provokativan i tamo si gdje jesi!! Jer da si ti tako dobar coder i designer ti bi već bio preko bare u silicijskoj dolini. Ovako ti samo preostaje ■■■■■ NAPAĆENI NAROD (opet Z.Mamich citat).

Pfff koliko me tvoj post ne dotice nemas pojma. Ja svoju reputaciju gradim ovde i u poslu sa firmama po svetu, a ajde ti pokazi svoje radove ili neko dostignuce na web-u uopste, a da to nisu reference iz 80ih godina proslog veka?

Gde sam to ja sa svojih 20 god, objasni leba ti? Na mom avataru se nalazi vojvoda Zivojin Misic, na koji nacin to tebe provocira toliko?

PS: Dobio si odgovor u onoj temi oko te lazne informacije, kad si vec toliko nesposoban da ne znas nista da izguglas.

Nema potrebe da se svadjate, kad ste donekle oboje u pravu. Nije loše ukazati drugima na njihove nedostatke…i usadit im želju da se i sami snađu samostalno oko nekih stvari. S druge strane, nije im loše niti pomoći. Ovako dobiju sve u paketu odjednom :slight_smile:

…a vi ste braneći svoja stajališta…otišli u jednu mnogo dječju svađu :stuck_out_tongue:
Ako je mene život išta naučio…to je da za svako tuđe stajalište, iako drugačije od mog stajališta…postoji razumjevanje. I ako ga osobno katkad i nisam sposoban vidjeti, opet je tu spoznaja da ono postoji :slight_smile: Jer svemir se u svakom svom pravcu gradi na osnovu strukture koja je “stabilna”. I kad se nama nešto čini destruktivno, to je zapravo uvijet stabilnosti za nadstrukturu te strukture koja se nama čini raspadajuća…kontradiktorna i čiji proces ne možemo razumjeti jer nemamo širu sliku, a time ni razumjevanje.

Prema tome, i za vaša dječju svađu mora postojati razumjevanje, pa stoga…slobodno nastavite, haha

2 Likeova

Upravu si, mada se ja nisam svadjao samo odgovarao al kontam koji debil ispadam pravdajuci se coveku koji spominje tudjamana i kojekakve budalastine na web forumu, tako da vise necu da odg… Izbrisi ovo i banuj me samo gubim vreme imam pametnijeg posla. pozz :smile:

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.