Dobar ili los sajt, vase misljenje

Dobio sam ponudu da kupim ovaj sajt koji ima u prosjeku 100K posjeta dnevno.

Sta mislite jeli to dobar sajt sa tom posjetom ili je to neki prosjek?

Hvala svima na misljenju, nazalost ne mogu reci ime sajta… pogledajte statistiku ispod:

Sto se tice posjeta, svakako je dobar i definitivno nije prosjek, jer toliko recimo imaju najveci portali u hr poput net.hr, 24 sata itd. Ako ne sebi ima adsense to je zivotno ulaganje jer ces s njim zaradjivat masnu paru.

Ne nazalost nema adsense, domen je banovan, ali od drugih reklama solidno zaradjuje.

Valjda do 5000 dolara mjesecno bez problema zaradi, malo mi to cudno jer ima neke reklame od adcach i 2 popup

sajt sigurno kosta Boga para, ne znam koja je tematika sajta, ali sigurno nebih kupovao ako nema adsense

Pretezno je video sadrzaj ali samo embed sa youtube ili vimeo i vijesti.

Jeli realna cijena 50.000 dolara

Razmisljas o kupovini sajta koji kosta 50.000 dolara? o.O

Za godinu dana ce biti isplacen

Dobro, dobro, dobro provjeri sve, historiju sajta, historiju zarade.

50.000$ je puno para. A sta ako ne zaradi za godinu dana 50.000$? Veci sajt, veca cijena, veca zarada ali i veci rizik.

Zadnje 2 godine je ista zarada svaki mjesec, to je valjda stabilna zarada

dobar je cini se stabilan iako se bas iz mjesecne statistike tesko moze rec…vidio sam takve viralne sajtove kaj bez problema zarade 200 dolara dnevno a ako se malo poradi na monetizaciji i vise…tak da 50k i nije previse…pitanje odakle je promet

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey