Dobri i loši trgovci na WM forumu

Također sve pohvale za člana @ivan19992 , ispoštovao dogovor i poslije uplate. Sve preporuke sa moje strane…

Minus za @Sprinter , novac uplacen, rezultata nema kao ni odgovora,

1 Like

Pohvale za člana @mrcina , ispoštovao dogovor. Sve preporuke sa moje strane…

Vraćam pozitivnu reputaciju članu @Base , uplatio za stranicu prema dogovoru.

Kad već pišem u temu spomenuo bih još neke članove s kojima sam surađivao, a nisam napisao da smo uspješno surađivali.

Član @sdeal24 kupio FB stranice od mene, uredno platio. Pisao sam članke (kraća suradnja) za @vilibor , platio prema dogovoru. Opise igrica za @mf1983 , uredno plaćeno. Trasfer PP-Skrill i još neke suradnje sa @steelmaiden , uredno plaćeno. Transfer PP-Skrill za @ivanm , uredno isplaćena provizija. Neću ić dalje, ovo je šta sam friško kroz prolaz inboxa našao.

Dugoročne suradnje s članovima koje sam već spominjao u temi neću ponovno navodit. Svaka im čast i zadovoljstvo je s vama surađivati.

Dodao bih možda negativnu reputaciju za člana @JohnDoe gdje sam trebao biti posrednik u kupoprodaji neke stranice, gdje se isti prestao javljat pa je transakcija propala, a ja izgubio samo vrijeme, po ko zna koji put stoga više ne planiram posredovat nikome u transakcijama, jer od 3 pokušaja posredovanja - niti jednom prodaja nije realizirana, a ja sam samo izgubio vrijeme.

Toliko od mene :slight_smile:

A post was split to a new topic: Telefon, mali poslovi, klijenti i iskustva

3 posts were merged into an existing topic: Iskustva s telefonskim kontaktom s klijntima

Samo da pohvalim clana @serverlab vlasnika istoimene firme (edited).
Uradio je instalaciju novog servera i sve je ok

1 Like

Pohvale članu foruma @rydzo16 ispoštovao dogovor.

Sve pohvale za @nikolas Korektna i fer suradnja što se tiče pisanja članaka. A++

Hvala puno, takodjer sve pohvale za clanaka @Kirin , sve maksimalno korektno.

Odlična suradnja sa @juzernejm25 Uplata na vrijeme, bez komplikacija. Nadam se budućoj suradnji.

@Kirin Pohvala za gospodina, uz odlicnu suradnju i dobar posao u kratkom roku, vrlo profesionalan i korektan odnos.

@Perunxxl Svaka preporuka, prodao sam mu sajt, covek je platio unapred, sve smo se razumeli. Odlicna saradnja!

Nisam stigao ranije, svaka pohvala za člana @d1namic, uredno završio ugovoren posao.

Pohvala @slnet i sa moje strane - sve bez problema, pripremljeno kako treba,

Pohvala i @d1namic i @nikolas za veoma kvalitetne članke.

Isto tako i pohvala @trnac - kupljeni domeni i sajt - sve bez problema …

Pohvala za @Perunxxl - sve uredno plaćeno. Preporuka.

@harisba plaćeno mu 35€ , kada mu je sjela lova izbrisao mi grupe sa fejsa i posto nisam jos prebacio hosting posto sam glup i vjerujem drugima, izbrisao mi je user i sve te nemam vise pristup stranici. Stranica je www.farma-7.com moguce da ce ju opet prodavat pa pazite.

@juzernejm25 moje preporuke za ovog clana, brz dogovor i isplata. Radjen prevod na nemacki. Nadam se i buducim saradnjama.

I da dodam novo-stara prevaranta da se ne opecaju neki na njih. @bc2 i @North

Kupio sam fb stranicu od @tempoit. Sve prošlo kako je dogovoreno.

također, zahvaljujem se @pacman23 na izvrsnoj suradnji… sve uplačeno i odrađeno korektno prema dogovoru :smiley: