Dobri i loši trgovci na WM forumu

Pohvala za suradnju za @nikola051

Inače ne dajem u temu dobri i loši trgovci pohvale, jer surađujem sa članovima foruma koji su više manje stalni članovi, no kada surađujem sa “manje poznatim” članovima, volim dati pohvalu ili kritiku kako bi njihove buduće suradnje s ostalim članovima bile lakše.

Pohvala ide ka @IvanaM koja je uredno uplatila novac nakon što sam odradio posao, te je dogovor oko posla bio veoma brz. Preporučujem suradnju sa navedenom članicom! :slight_smile:

Sve pohvale za člana @m1l4n

Odlična suradnja i brz dogovor u vezi fb promocije

1 Like

Takodjer javno pohvaljujem covjeka koji je odradio sve sto je obecao :slight_smile: prvi put u zivotu nisam stala na minu :slight_smile:

Pohvala za @mrcina za transfer Paypal na Moneybookers. Sve odrađeno u par minuta! :slight_smile:

Jako korektna suradnja sa korisnikom @piko1110

1 Like

Također pohvala za @d1namic, sve brzo riješeno kako i treba biti.

No treba istaknut i da je @milos izašao u susret s obzirom na hitnost i odlučio pričekat za svoj transfer također s Paypala na Skrill / Moneybookers.

1 Like

E onda hvala i @milos! :slight_smile:

1 Like

Pohvale za @mrcina sve odrađeno brzo i kvalitetno.Svakako surađujem s njim još u budućnosti.

Također, pohvala za @spale.

Lako smo se dogovorili, a za obavljenu uslugu je uplatio unaprijed bez imalo problema. Inače, ovo nam nije prva suradnja, već smo prije radili, smo je on tad imao drugi nick.

Sve pohvale za člana @undefined .Uspješna saradnja.

Sve najbolje o @Nikola051

@nkpodovi10

Kao što vidim, reklama i dalje stoji tamo gdje je i plaćeno, tako da neznam u čemu je problem.
I ja se ne sjećam da sam s tobom imao bilo kakav dogovor nego s osobom @bbb1988

Pozdrav.

P.S. SLIKA KAO DOKAZ:

Odrađena transakcija Paypal -> Skrill za člana @milos

Čovjek izašao u susret o čemu sam već pisao. Dao poštenu proviziju za transfer, te još imao strpljenja čekat da ja primim jednu drugu uplatu na Skrill (iako nije morao, ali nije mu bilo hitno pa je pristao).

Bravo!

1 Like

Da pohvalim i ja clana @mrcina na veoma korektnoj i drugarskoj saradnji.
I nadam se jos mnogo saradnji sa njim, i pomoci za bilo sta kako sa moje strane tako i sa njegove.
Sve moje preporuke za clana

1 Like

Pohvala za @dragohrstic
Uredno uplatio za posao, čak i unaprijed :slight_smile:

Pohvala za člana Sprinter , odradio posao vrhunski, svaka preporuka za ovog člana

1 Like

Pohvala za člana @webmajstor007
Uredno uplačeni novci za posao i ostvarena daljnja suradnja.

Moram komentirati, zahvaljujem na razumijevanju Sprinter, jer eto Hrvatski klijenti određeni ne shvaćaju jedostavno da i naš sat košta da ne radimo za badave.
Lp

Sve pohvale za člana @mrcina
Sve uredno odrađeno kako smo se i dogovorili, bez ikakvih komplikacija.

1 Like