Dobri i loši trgovci na WM forumu

@harisba plaćeno mu 35€ , kada mu je sjela lova izbrisao mi grupe sa fejsa i posto nisam jos prebacio hosting posto sam glup i vjerujem drugima, izbrisao mi je user i sve te nemam vise pristup stranici. Stranica je www.farma-7.com moguce da ce ju opet prodavat pa pazite.

@juzernejm25 moje preporuke za ovog clana, brz dogovor i isplata. Radjen prevod na nemacki. Nadam se i buducim saradnjama.

I da dodam novo-stara prevaranta da se ne opecaju neki na njih. @bc2 i @North

Kupio sam fb stranicu od @tempoit. Sve prošlo kako je dogovoreno.

također, zahvaljujem se @pacman23 na izvrsnoj suradnji… sve uplačeno i odrađeno korektno prema dogovoru :smiley:

@bc2 je stari preverant, vjerovatno se sjecate lika pod nickom amardugi, i price da mu je supruga bolesna, da mu treba posudba i da ce vratiti, i jos mnogih pokusaja.
Zapitam se imaju li osobe poput njega bar djelic odgoja i obraza ? Izgleda ne.
Nadam se da ce i on, zajedno sa katicem i mnogim drugim zavrsiti jednog dana u zatvoru ili bar sa par polomljenih kostiju, jer drugog nacina nema.To su likovi koji su lijeni, ne zele raditi i jedino u cemu su dobri je varanje.

Pohvala za clana Alenco za uspjesnu saradnju

Kupljena stranica od člana @Kirin, sve je prošlo brzo, profesionalno i perfektno.

Svaka čast!

Odlična suradnja sa @abercrombie Uplata na vrijeme, bez komplikacija. Komunikacija odlična.

@belmin bravo!

@amardugi = @bc2 = @domen1

@apazinjan @steelmaiden triba ban ovog varalicu


Triba li jos dokaza?

@chiefwolfinjo

@ivanaM pobjegla s 500 kuna, to je jos bilo s popustom od 50%. Radilo se o isntaliranju woocomerce teme i podesavanje websitea za njene potrebe. Javila se par puta da ce platiti, no nikako da plati. Sad je vise nema na forumu, vjerojatno je promjenila nick pa ce sad upecat nekog drugog.

Ma to ti je Mirko 100%.

Za vecinu prevara je on zasluzan i ovaj bc2 ili kako vec.

Jeste znam varao je ranije ljude da mu je zena bolesna i slicno.
Al ko se onda krije iza @North ili je to isto on ili ovaj drugi Mirko ili cak neki novi koji ulece na ovaj forum. Treba to na vreme resavati.

@imemperor1 Čovjek uplatio već određenu cijenu na malo vise od pola odradenog posla. Suradnja 5+

1 Like

Takodje sve pohvale za @Cane za sada odradjuje odličan posao, i jako brza i sjajna komunikacija.

1 Like

Expresna odrađena suradnja i odlična komunikacija sa članom @jurazg1 sve preporuke

Brza i odlična suradnja sa korisnikom @vladowsky. Topla preporuka 5+

Sve pohvale članu @Cane . Odradio dogovor kao što smo se dogovorili čak objasnio stvari koje su meni bile nejasne.

@jurazg1 suradnja se uspješno nastavila. Ovakve suradnje bi svatko poželio.

Kad budem u ZG na pivu ćemo skočit naravno pa se može još netko pridružit. :wink:

@unuk - ovdje nudi pisanje članaka ---- ne želi ostvariti kontakt putem telefona, traži novac unaprijed, ovdje ima muško account otvoren prije par dana, ime a u emailu žensko… spominje kako se na forumu tako posluje da se plaća unaprijed, što mi govori da ima više accounta… ida je duže na forumu, a radi nove accounte.
odustao sam od suradnje jer ne želim plaćati u naprijed osobi koja ne djeluje povjerljivo.