Dobri i loši trgovci na WM forumu

A nemozes ti njemu dokazat. on tvrdi da sam ja kriv. Poslao sam mu cijeli web zipani znaci iz public_html. Iskreno dali je nulirana tema ne znam jer sam ju i ja tako kupio sa webom i normalno sam je podesio. A kralj je promjenio nameservere i krenuo uplodat i onda 5-6 dana je web offline i sada mene napada a lijepo sam mu rekao da rucno instalira onda temu i ubacuje igrice ali ne on to nezeli.

Ne vredi se ubedjivati sa njim. Oprostim pare i to je to… Uopste ne zelim da se mlatim sa time. Platio, zajebao se i to mu je to. Decko je precrtan i kraj price.

Vredi, kako ne… Ti kriviš javno osobu, a nemaš ni jednog konkretnog dokaza…
Ni reverse log tog zaraženog fajla, nit ništa, dobio si samo mail od hosting provajdera i kriviš lika ovdje…

To ti je isto ko kad ja kupim Lubenicu, ostavim je pokraj frižidera i sutradan krivim prodavača jer se pokvarila, a ja ju prije toga nisam npr stavio u frižider, znači niđe veze…

I ja sam 1000% siguran, da nije do njega, već do tebe, piše ti u mailu da TI ŠALJEŠ sa svog računara, i pokušavaš napravit vezu putem tog malwarea na njihove servere, a meni je nova stvar da se možeš zarazit putem public_html zipane mape, ili pomoću običnih php i html fajlova od tog cmsa…
Čak mi ni novije metode bindanja malwarea u zip fajl nisu poznate, ali de kako ti hoćeš…

Bit će da si se ti jarane zarazio, i sad si našao lika ovdje krivit zbog svoje krivice…

P.S
Ti šalješ sa svog računara vezu, tipa probava se taj malware konektovat, i pronađen je od njihovih zaštita, znači nije malware pronađen u fajlovima tog sajta, već tvoj računar je zaražen, za kojeg si ti odgovoran.
… via http ftp
bit će da si pokupio negdje keylogger / rat…

Ja imam jos dva sajta, i sa ovog istog racunara ih administriram i uploadujem bez ikakvih problema sve fajlove…Tako da je malo teze da je do mog racunara…
Bilo kako bilo, iskljucujem se jer ne zelim da se dalje raspravljam.

Odlicna saradnja sa clanom @Perunxxl, vidi se da je profesionalac.
Sve preporuke!

@jurazg1 sve pohvale na suradnji, kupio od njega web i sve uredno isporučeno. Sve preporuke.

@IvanaM nakon pola godine, a mozda i vise dosla na forum i platila neplacena dugovanja. Iskreno sam se jako iznenadio sto je nakon toliko mjeseci platila, ali mora da je imala nekih offline problema sto nije to realizirala prije.

Tak da s njom ako suradjujete nebi trebalo biti problema, cim je osoba od rijeci koja cak i nakon toliko vremena plati svoje racune. A znamo da mnogi gradjani i tvrtke koje duguju novac vracaju dugove u obrocima, a neki su i pobjegli.

Preporuka za člana @Erwin_Okugic …sve prošlo perfektno, i to preko WesternUniona.

LP i sretno :wink:

Pohvale članu @spale, platio unaprijed.

Također sve pohvale na brzom prebacivanju sajta i i uštimavanju sajta @Base .

Takodjer pohvala za @spale od mene :smiley:

Pohvala za clana @erminby odlicna saradnja i komunikacija! Sve je uradjeno isti dan…

@armi006 +preporuka za suradnju :slight_smile: sve 5

Uspješna suradnja s članom @mycroft150 .

Ima ovdje masu dobrih ljudi… loših iskustava zasad hvala Bogu nisam imao…

odradio novčane razmjene sa @steelmaiden no njega mislim da ne treba provjeravati nikada :slight_smile: isto tako sa @milos s kojim sam se praktički sprijateljio i nadam se da ćemo surađivati i dalje… i prodaja/kupnja sa @IvanaM sve kako smo se dogovorili… također usluga sa @ivan19992 čak sam mu malo kasnio s plaćanjem (ali sam se unaprijed bio ispričao da će biti tako)… usluga kako je i obećana…

A posebno bi istaknuo čovjeka @brane333 koji mi je neki dan neizmjerno pomogao i zadužio me na ovom forumu… uglavnom eto nadam se da će i dalje biti samo pozitivna iskustva…da se ne ureknem :slight_smile:

Ma uvjek ima dobrih ljudi, samo kad covjek jednom naijde na loseg @Mirko Katic onda se moras paziti. :slight_smile:

Odlicna i brza saradnja sa korisnikom @sdeal24

Sve u dogovoreno vrijeme zavrseno :wink:

Vrhunska suradnja s korisnikom @id78 - kupovina/prodaja za 10+ :relaxed:

Uspjesna suradnja sa @LXg :slight_smile:

Takođe, prilično brza i uspješna saradnja sa korisnikom @erminby

Preporuke za brzo i kvalitetno odrađivanje dizajna.