Dobro je uložiti $ 10 000 u affiliate site

File sa linka postavljenog u postu iznad se je ponašao, u najmanju ruku (jako) čudno po downloadiranju u kompjuter. Stoga je link uklonjen zbog sigurnosti Forumaša, a vidjet’ ćemo što će biti dalje. :neutral_face:
Ti Dadaas slobodno piši @andreint da ti ga pošalje na PP, no ne savjetujem. :o:

Svasta. To je obican pdf koji se nalazi na mom G driveu, a ove insinuacije su sasvim dovoljne za brisanje ovog foruma s liste bookmarksa.

Sretno

7 Likeova

Ja sam skinuo pdf sa linka i nema problema nikakvih @andreint ne budi uvredljiva sisa @c3po moras (u stvari ne moras, samo moje misljenje da bi trebao) smanjit sa insinuacijama (razumijem da je namjera dobra) jer greota je zbog njih gubiti i nove a kamoli stare korisne clanove jer je šaka jada ostalo clanova korisnih.

Sad sto se tice linka ja sam mislio iz nekih pravnih razloga da je sklonjeno jer pojma nemam je li bas bas legalno djeliti nesta besplatno sto se prodaje nedje za 300 dolara iako ga je podijelio pisac. I ja bih da sam moderator ili vlasnik foruma obrisao zbog toga link i napisao da se jave andreintu da im posalje link.

A slazem se da treba cuvati clanove korisne. Sad vjerovatno to nije posao samo moderatora vec svih clanova foruma i vlasnika

12 Likeova

Bas me zanima dali cu dobiti link. Vjerojatno ne, jer eto doe jos jedan webmajstor, a ovdje ce ostati samo “webmajstori”… lol

1 Like

Tacno ti dobro pise ispod nika. Kukas ko kakva baba :slight_smile: Poslao sam ti link ka pdf-u

6 Likeova

Tesko je to ostvariti sa 10k, ali recimo kad bi investirao $50.000-100.000 moze 99%. Skoro sam bas razmisljao kako pojedine firme rade izaberu dobar niche i dodju sa velikim novcem, investiraju npr $20k-30k da im profesionalci napisu najbolje moguce clanke i to samo recenzije koje ciljaju glavne i velike keyworde nista male, nakon toga iznajme nekoliko freelancera, studente ili jaku agenciju za link building placaju to mjesecno npr $10k i nakon par mjeseci imaju brdo kvalitetnih white-hat linkova i vec zarada pocinje, onda mogu i da smanje budzet za SEO, dobijaju besplatno nove linkove jer imaju top clanke itd… Za vecinu nas je ovo ogroman novac, ali neke stranice kad im krena full zarada imaju $2000-3000 dnevno i vise zavisi koji niche rade i onda vrate pocetnu investiciju za mjesec-2. Najbitnije je kako doci prvi put do velikog novca a poslije sve ide :slight_smile:

1 Like

Dobra ideja ako zelis da nadjes kvalitetnije aff stranice sa zaradom, ja sam pomocu flippa istrazivao aff stranice besplatno ali nisu bas jake kao na EF…
Za te guest postove koje kazes da kostaju $25-40 ja licno mislim da su to maskirane PBN stranice i sve ispod 50k traffica je malo. Dobar native english writer ti nece napisati clanak ispod $50 a pogotovo da dobijes jos i link na nekoj stranici. Ti si sretan ako imas profesionalca writera za $2.5/100 rijeci a da ne prepisuje clanke sa drugih stranica. Kod mene u vecini slucajeva US writeri traze minimalno $6/100 rijeci, a ostali istocna evropa $2-2.5/100 rijeci ali iskreno i ovi jeftini su sve bolji u poslu zavisi na koga naletis. Tako da ako budes planirao investirati $10k dobro razmisli o strategiji i sretno :smiley:

Hajde moliom te pošalji i meni link na PM ako nije problem. Hvala

Moze i meni neko da posalje link na PM, ne znam samo sto moderator ne vrati link ako je svima sve ok fajl??

Čekaj, ako je tako prosto i izvjesno, nije mi jasno zašto kod ovakve marže ne napraviš ti to? I otkud znaš da on toliko zarađuje?

velike pare su u igri…

5 Likeova

Pa znam pogledao sam na empireflippers jer je prodavao sajt pre 15ak dana, pa ko kaze da ne pravim pokrenuo sam 5 slicnih sajtova u poslednja 3 meseca a u direktorijumu imam jos oko 40 koje treba pokrenuti kad bude novca i vrhunac svega ce biti sajt od 10000$ ulaganja kad malo stanem na noge trenutno ulazem 2000-3000$ po sajtu, a vama sam dao ovu ideju besplatno kao poklon jer neko ko hoce moze da mu prekopira sajt i dodje do lakse zarade nego da sam izmislja toplu vodu.

3 Likeova

Da mu prekopira sajt pa da ga ovaj tuzi.

Sto komentarises kad ne znas o cemu covek prica? :slight_smile:

Ajd bas cu da uradim to pa javim sta je bilo za jedno dva tri mjeseca :wink:

Da li se neko okušao sa drugim affiliate programima? Jer vidim da uglavnom pravite sajtove koji koriste Amazon program.

na empireflippers.com se nije dovoljno registrirati da bi se mogao vidjeti url ?

ili ?

Da, mora i deposit od 5% vrednosti sajta da im se da da bi se videlo. To ti posle refundiraju, bezveze cimaju ljude na taj način, a to nisu male cifre da se šetaju tamo-vamo, ali tako hoće da isfiltriraju kao ozbiljnije kupce.

2 Likeova

Da si prije 10 dana (kad si pisao ovaj post) tu svotu uložio u Bitcoin, kojeg si tad i spomenuo, do danas bi zaradio cca 1700$. Nije loše

hvala

a u odnosu na flippa. jesu bolji ili je to više manje isto ?