Dodavanje igrica i pisanje članaka vezanih za igrice na duže vrijeme

Pozdrav svima želio bih napraviti jednu domaću stranicu čisto da probam neke stvari ali nemam vremena za dodavanje sadržaja i trebaju mi par tekstova.
Dakle tražim osobe za suradnju na duže staze posalji te vašu cijenu na private i pošalji te mail ili skype nick.
Članaci moraju biti dugački oko 300 riječi a igrice moraju biti dobre i kvalitetne i opis 1-2 rečenice.
Dakle uzeo bih veče količine pa me zanima cijena za:
50-100-200 članaka
50-100-250-500 igrica dodavanje
Takoder pošalji te mi reference vaših članaka i sajtova gdje ste dodavali igrice.
Kod odabira osobe uzet ču osoje koje što manje traže novca a naprave dobar posao.
Lp

Za clanke 20 kuna za 300 rijeci
za igrice, ovisi kako se dodaju, ako je sve automatski onda je ejftinije, ako treba rezat slike skidat i uplaodat onda je skuplje.

Znaci 200 clanaka bi kostalo 4 000 kuna ali dajem popust na kolicinu.

1 Like

Hvala kolega pričekati cemo druge ponude i možeš poslati primjerke na pm?
Igrice idu preko wordpress ubacivanja

Jel ima upload i dali treba sma rezat slike?

Moji primjerci su na www.croigre.com , ako je stranica jos uvijek ziva, jer je prodana nedavno. Inace ja ne pisem clanke, nego moja partnerica. Ona kuzi hrvatski ejzik bolje nego ja, ja sam bolje za engleski jetzik.

da ima upload preko wp.

Ovako okvirno sam pogledao i izgleda okey sada sve zavisi koja je cijena :slight_smile:

Dobro al jel uplaod takod a ja skinem i uploadam ili je server to server upload?

ti moras ide preko my arcade plugina dodavanje.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey