Dognet: Affiliate program za teritorij Hrvatske i CEE regije

Offline tracking jedino može ići uz kupone koje advertiser-i(web trgovine) daju affiliate mreži, a ona ih dalje prosljeđuje svojim partnerima koji ih uključuju u svoje offline kampanje.
Moram priznati da nije toliko čest slučaj ili da kažem da ih gotovo nema (offline kampanja), pogotovo ne na Balkanu. To su rijetki slučajevi gdje se dogovara kupon i onda tracking se odrađuje s advertiser-ima.
U slučaju online kampanja, tracking je real time i u sustavu se apsolutno vidi svaka transakcija, klik itd…

Za slučaj da mi nešto promiče. slobodno piši u inbox :slight_smile:
neki od primjera za tržište RH:
kuplio.hr

itd…

I dalje stojim pri svojoj tvrdnji da je bezveze što moraš imati obrt. Poštujem vaš način poslovanja ali je i prije početka osuđen na neuspjeh. Ipak smo na Balkanu a ne u USA.

1 Like

Zapravo je dobra stvar, ali će se manje ljudi pridružiti programu…

1 Like

Ne bih se samo složio da je osuđeno na neuspijeh, jer ipak postoje određeni rezultati, kao i napredak na polju publisher-a.
Mislim da će vremenom shvatiti ljudi koliko to olakšava sve zavrzlame s kojima se susrijeću ljudi prilikom isplata putem banke na fizičku osobu itd…
Kao i u svemu, sve ima svoje prednosti i nedostatke, a mi vjerujemo da je puno manje nedostataka kada je sve potkrijepljeno fakturom. :slight_smile:

Znam ja koji su načini - već sam odgovorio s obzirom da je @Melem napisao nešto što totalno nema veze sa affiliate industrijom, koja je komplet zasnovana na nekoj vrsti trackinga.

Jer najveće affilite mreže poput CJ itd su imale ozbiljne afere sa “shaving” a tek koliko postoji potencijalnih problema ako se ide na offline.

@Cedo_Dognet
U uslovima kampanja - dosta ima na kojim je dozvoljeno da se koristi email promocija - a u uslovima se traži web site ? " trebali bi imati neki web projekat aktivan." Šta podrazumijevate pod ovime…

Npr nrh telefona u call centru tvov ili kojeg zakupis? Svako tu razvijat brend vlastite trgovine "top ahop’.

Ionako svi prodaju isto i pokušavaju da rangiraju ma iste kw. Dok to radi ostatak svijeta ti praviš “Kapija Shop” i stvaras povjerenje kod kupaca, prepoznatljivost brenda i mnogo su veće šanse da ćeš razvaliti prodaju.

Digitalci ne vole da čuju ali postojao je marketing i prije interneta. Da ne kažem da ljudi npr. Više vjeruju omiljenom lokalnom radiju, uglednom magazinu ili tematskoj televiziji u odnosu na društvene mreže i reklame koje iskaču na svim portalima.

Trend kod Main medija iu svijetu je da nemaju uopće AdSense i te !reže jer znaju vrijednost jednog namera na Times magazinu. Da ne dužim, postoji mogo načina da mjerite i kontrolirati offline prodaju.

Posebno u doba iptv, 5g i direktnog fokusiramog oglasavanja. Plazyout kojeg koristimo za naše kanale odavno ima opciju da neka reklama ide samo u regiji, državi, segmentu kojeg želimo .

Nego kad cete vi u Bosnu :smiley:

Ovo sam potpuno previdio :slight_smile:
Naime, email marketing je baziran na newsletter-u. Ima nekih kampanja koje ne dozvoljavaju reklamiranje putem newsletter-a tj. traže da se pošalje na odobrenje prije nego li se krene reklamiranje tim putem.
Navedeno je da trebate imati web stranicu, jer je to osnov koji podrazumijevamo, a onda te web stranice, čitaj kuponi, imaju svoje baze podataka kojima šalju newsletter-e, ukoliko je to dozvoljeno za tu kampanju.
Može se raditi i bez web stranice, isto kao što se i po novom može i isplatiti fizička osoba, što ću predstaviti kroz tjedan/dva, kad se finalizira taj dio. :slight_smile:
Iako bi se tu dalo otvoriti temu o tome što je email marketing, ali u suštini se koristi newsletter kod nas za taj oblik reklamiranja.

Kakav status danas ima Dognet na tržištu, može li netko dati recenziju na osnovu svoga iskustva? :slight_smile: