Domaća stranica vezana za recepte i prehranu?

Pozdrav planiram pokrenuti jednu domaću stranicu vezanu za recepte i prehranu pa me zanima koja je najbolja opcija da to monetiziram i kolika bi odprilike mogla biti zarada?Znam da zavisi od više faktora al eto onako nekih 5000-10000 posjetitelja dnevno?

1 Like

Tu u Njemackoj je trenutno veliki hit stranice sa receptima s kojih onda prema receptu mozes naruciti sve sastojke i onda dobijes kuci korpicu sa proivodima i recept da si to fino i pripremis. A jos uz to napalis i masu sa lokalnom proizvodnjom

To mi se čini ko odlična stvar, ako kojim slučajem Konzum ili neki drugi trgovački lanac uvede affiliate prodaju moglo bi se dobro zaraditi na tome i kod nas.

Stvarno bi trebalo javit ovima sto vode konzum webshop da uvedu affiliate, ■■■■■■ kakva bi to stvar bila. Mislim da bi kroz godinu dana povecali promet webshopa za troznamenkasti postotak…

Nije to affiliate biznis. Tu se svodi sve na manje vise osobnu razinu. Tako da npr. Roba se isporucuje srijedom i petkom, a u medjuvremenu zaprimaju narudzbe onda idu srijedom i petkom u nabavu i onda to pakiraju i salju. Nije to biznis za affiliate to je pravi pravcati biznis koji ti godisnje u Hrv moze donijeti par sto tisuca kuna prometa, u Njemackoj je trenutno jedan od jacih igraca na tom polju ima par milijuna eura prometa.

https://www.hellofresh.de/ oni su sad dobili investiciju od 85 milijuna Dolara. Treba se odmaknuti od tog mentalitets nekav affiliate i google adsense site i pokrenuti prave biznise jer ovi prvi su svi kratkog vijeka

Pa ja i tezim prema tome (pravom biznisu), jebiga, ne mogu pokrenuti pravi biznis s 2,3 tisuce dolara. Neka ide po redu… Makar, u ovom affiliateu trenutno vidim ogroman potencijal, vidjet cemo sto ce biti od toga.

1 Like

Zelim ti svu srecu, ako trebas nekakvu pomoc javi se (ni strings attached). Mladim i ambicioznim ljudima poput tebe volim pomoci na koji god nacin mogu.

1 Like

Znam da je hit vani pa sam mislio tako nešto napraviti za hrvatsku ali postoji problem to malo s dostavnom jer treba ti mreža suradnika :frowning:

Nakon ovakvog komentara najbolje ti je onda zadrzati se na adsense stranici.

Hvala, cijenim to! 20 znakova…