Domaci likeovi za facebook stranice

Ja koristim jedan domaci servis za socijalne mreze… sigurno znate te servise za fb likeove, yt subscribere, twitter pratioce i sl. Ono sto je meni plus za ovaj servis je to sto su svi clanovi domaci… znaci ako imate neki domaci facebook fun page, ovo je prava stvar… radi na slijedecem princippu… vi skupljate poene tako sto lajkate druge stranice, gledate youtube video i sve ostalo, i onda te skupljene poene mijenjate za vase likeove… znaci kada neko drugi bude htio da skuplja poene, on ce like vasu stranicu… siguran sam da ovaj sistem mnogi znaju… pa da ne pricam vise :slight_smile: , evo linka Lajkovi Balkan - Domaći Lajkovi za Društvene Mreže

nadam se da ce nekome pomoci…
pozdrav i uzivajte!!

Dobri su, trude se dosta, stalno se poboljšavaju i sređuju bagove što je veliki plus samo mana im je ista kao i kod mnogih drugih servisa iste ili slične prirode, a to je slaba klikljivost, pošto taj sajt nije baš ni slabo posjećen (čak naprotiv), već je problem u tome što slabo ljudi lajkuju. Na to sajtu piše da imaju 1200 aktivnih korisnika u šta ne sumnjam, ali meni na moju facebook kampanju postavljenu kod njih u prosjeku stigne 3 do 4 lajka dnevno što je malo. Taj sajt kada bi imao barem 10 puta više publike nego što ima sad bi bio jako dobar pošto se ekipa koja stoji iza toga sajta zaista trudi oko popravljanja eventalnih nekih tehničkih poteškoća na tom sajtu, ali s obzirom da je tek prije otprilike ako se ne varam mjesec-dva krenuo i s obzirom da broj korisnika konstantno raste ja se nadam da osim nekakvog da kažem kvaliteta, druga veoma bitna stavka će biti i velika posjećenost. :slight_smile:

Meni su iskreno društvene mreže dosadile, jedina koja nudi nešto novo i kreativno osim zatupljivanja je Google+, sve ostalo je postalo tako monotono :wink:

Preporucam, vrh vrhova

Ne stizu ti puno lajkova zato sto si verovatno free clan. Ja sam kupio Vip-a i stiglo mi je preko 100 lajkova do sada!

i vjerujem da imaš ogromnu korist od tih lajkova, lol

Lajkovi su pravi tako da vecina lajkuje i statuse i slike.