Domena from.hr - pomoć

Može li mi netko pomoći da konačno svoju web stranicu povežem s domenom!?

Nisam informatičar…obična sam učiteljica povijesti i počela sam raditi web stranicu…

imam besplatnu domenu sanda-sever-povijest.from.hr

Zovem ove u carnetu oni nemaju pojma…čovjek s kojim sam razgovarala veli mi da smo kolege po struci…moja pitanja googla pa daje odgovore…to mogu i sama…ali očito ne mogu…

Evo što su mi odgovorili ovi gdje su mi stranice…

Pls kindly change the dns back to the original first.[color="#FF0000"] (kaj im to znači original…koji su to dns-ovi i kak da to promijenim)[/color]
And then pls add a Cname record: sanda-povijest.sitecname.com[color="#FF0000"] (gdje da to dodam???)[/color]
And then pls do the domain forward,

sanda-sever-povijest.from.hr forward to www. sanda-sever-povijest.from.hr [color="#FF0000"](kak se to radi???)[/color]

Stranica je inače rađena na
http://www.eznow.com/
i pretplatila sam se na profesional…

Ako netko može pomoći please???

Najbolje vam je da kontaktirte podršku od tvrtke preko koje ste i radili web stranicu. Oni će vam sigurno moći pomoći. :slight_smile:

Bolje bi vam bilo da uzmete pravu .com domenu ili čak .info jer se prodaje jako povoljno, uzmete hosting i instalirate wordpress.

[quote=“kl_eo”]Može li mi netko pomoći da konačno svoju web stranicu povežem s domenom!?

Nisam informatičar…obična sam učiteljica povijesti i počela sam raditi web stranicu…

imam besplatnu domenu sanda-sever-povijest.from.hr

Zovem ove u carnetu oni nemaju pojma…čovjek s kojim sam razgovarala veli mi da smo kolege po struci…moja pitanja googla pa daje odgovore…to mogu i sama…ali očito ne mogu…

Evo što su mi odgovorili ovi gdje su mi stranice…

Pls kindly change the dns back to the original first.[color="#FF0000"] (kaj im to znači original…koji su to dns-ovi i kak da to promijenim)[/color]
And then pls add a Cname record: sanda-povijest.sitecname.com[color="#FF0000"] (gdje da to dodam???)[/color]
And then pls do the domain forward,

sanda-sever-povijest.from.hr forward to www. sanda-sever-povijest.from.hr [color="#FF0000"](kak se to radi???)[/color]

Stranica je inače rađena na
http://www.eznow.com/
i pretplatila sam se na profesional…

Ako netko može pomoći please???[/quote]

Trebate hosting za tu domenu, dakle bilo gdje, kupite hosting, kada naručujete pita vas za domenu i kliknete na ono imam vlastitu domenu i upišete ju kako ide, dakle (sanda-sever-povijest.from.hr) te naručite taj hosting paket.
Kasnije otiđete na DNS - Naslovnica te napravite promjenu DNS-ova… to se radi tako da idete na uređivanje podataka svoje domene, vjerujem da ste dobili mail kada ste registrirali domenu, tamo vam sve piše.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja