Domena iz 2006?

Kupio sam domenu na godaddyu prije nekih mjesec dana .com i tek sam sad poceo sa projektom .

Ono sto me iznenadilo je da sam vidio da je domana regana 2006 i bila je aktivna do 2009 godine - na stranici se nalazilo par tekstova vezano uz moju temu (bez oglasa /bez icega) i najverojatnije je vlasnik odustao/nije produzivao domenu nemam pojima :zub:

E sad vidim da ima i nekih backlinkova i prilikom provjere na raznim servisima zaista pise da je domena znaci sada vec stara 5 godina :slight_smile:

E sad zanima me dali ima veze to sto je godinu dana domena bila neaktivna ili u ocima googlea i dalje izgleda da je domena stara 5 godina?

Bilo je već o tome i koliko se sjećam, starost se računa od posljednje registracije.

Inace, mali sikrit oko toga; Godaddy Auctions.
Kupio sam finih domena unatrag par tjedana, up to 7 godina starosti i tako, za sicu.

Zar nije najbitnije za googl što ima stare backlinkove?

Backlinkovi svakako vrijede, sigurno je prednost to što je prije bila registrirana domena.

ja sam danas kupio domenu staru deset godina (prvi datum registracije) za jedan projekt dating stranice i kasnije skužim da samci na češkom znaši muški.
i šta sad da radim sa domenom samci.net ???
mogu navući hrpu čeških jajana na site… f**k.
će netko kupit domenu, povoljno :zub::zub::zub:

[quote=“d00m”]ja sam danas kupio domenu staru deset godina (prvi datum registracije) za jedan projekt dating stranice i kasnije skužim da samci na češkom znaši muški.
i šta sad da radim sa domenom samci.net ???
mogu navući hrpu čeških jajana na site… f**k.
će netko kupit domenu, povoljno :zub::zub::zub:[/quote]

Boli te jaje za čehe, i pula na rumunjskom znaci racku pa ne fali turista u Puli.

Samci net je kul domena !

…osim ako nisi gađao .cz web :slight_smile:

Nisam gađao čehe, hehe, bed je u tome što je to trebala biti dejting stranica, ovako nisam više siguran ako stvarno naleti neka češka ekipa iz “Plave Ostrige” mogu se pozdraviti sa projektom.
Domena je kul, slažem se, samo moram provjeriti kolika je cijena klika adsensa u CZ :zub:

Btw, izgleda da samčí znači mužjaci :smiley:

haha, još bolje :rotfl:
da ja ne trošim svoje vrijeme možda bolje da to domena ode lijepo na sedo :zub:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja