Domena .net na besplatni forum

Trebam pomoc u vezi ove stvari jer nikad nesto prije nisam pravio.
Naime, imam besplatni forum ( kreiran preko smfnew.com besplatnog hostinga ) pa s time i besplatnu domenu .smffy.com
Sada me zanima mogu li ja na ovaj besplatni forum, umjesto smffy.com uzeti domenu .net, nebito od kojeg hostinga kupit.
Dali ce, ukoliko to moze, moci naci forum preko google trazilice ? ( jer inace moram uci na tocan link da bi mi otvorio forum ).

Dovoljno pitanja za sada :wink:

REFRESH

Iako je ,bar mislim DP zabranjen, ispricavam se, ali hitno mi je potreban odgovor !

[quote=“LaquE”]Trebam pomoc u vezi ove stvari jer nikad nesto prije nisam pravio.
Naime, imam besplatni forum ( kreiran preko smfnew.com besplatnog hostinga ) pa s time i besplatnu domenu .smffy.com
Sada me zanima mogu li ja na ovaj besplatni forum, umjesto smffy.com uzeti domenu .net, nebito od kojeg hostinga kupit.
Dali ce, ukoliko to moze, moci naci forum preko google trazilice ? ( jer inace moram uci na tocan link da bi mi otvorio forum ).

Dovoljno pitanja za sada ;)[/quote]
Nisam siguran da sam saiguran da znam sto zelis. Kad ti je hitno:
Da, mozes kupiti .net domenu, staviti ju na neki hosting (besplatni ili zakupljen) i na njega puknuti onaj SMF forum.
Google ce to brzo odraditi, samo stavis tu .net domenu u svoj potpis na ovom forumu.
Jel sam blizu?

Odprilike jesi. Znaci mogu uzeti domenu na svoj besplatni forum, a kasnije uzeti i hosting na taj forum ?
Ne zanima me reklamiranje, nego kada kucam u trazilici
imeforuma.net, da mi ga nađe odmah, nego da moram kucati tocan link da bi usao na forum.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja