Domena od tri riječi

Isplati li se kupiti domenu o tri riječi i kako se taj sajt rangira na Googleu. Točnije u planu imam recimo sajt koji će biti vezan uz vježbanje i prehranu, a nema nikakvih slobodnih domena. Da li mi se više isplati domena recimo vježbanjeuteretani.com ili vježbanjeiprehrana.com?
Molio bih savjete iskusnijih :slight_smile:

Meni je puno bolja vjezbanje i prehrana jer mozes puno vise tema pisat dok vjezbanje u teretani si specijaliziran samo za teretanu

Ja imam iskustva samo sa domenama sa dvije rijeci i jos uvijek (na domacem trzistu) imaju neki boost ali cini mi se daleko manji nego prije, gotovo neisplativ.

Tri rijeci bi mi vjerovatno izgledalo nakaradno. Mozda da odaberes jednu od tih kljucnih rijeci i dodas nesto simpa i kratko na nju.

A domena koja nema veze s tim, već je neka motivacijska kao npr samotrening.com, bezpredaje.com, što mislite o njima?

Više koristi će ti donjet brendabilna kratka domena koja je pamtljiva, nego ključne riječi u domeni.

Više će ti donijeti štete nego koristi.

Na HR-RS-BA jeziku teško da ćeš naći 3 riječi kratke a ubitačne, da lijepo zvuče i da su korisne za SEO.

Recimo www.fitandfun.com (nisam gledao koliko vo korisno za SEO, ali je kratko i jasno).

Ja da sam na tvojim mjestu, više bi ciljao šta lakše zapamtiti, nego samo gledati na ključne riječi (imam osjećaj sve manje imaju na značenju takve stvari, ili imaju kratko boom i onda ih google spusti).
Recimo pokreni.se je kratko i jasno (ali zauzeto, samo da znaš na šta ciljam).