Domena sa godaddy,hosting sa nekog drugog

Jeli moguce ako ja kupim domenu sa godaddy i postavim name servere mog web hostinga koji se nalazi u hrvatskoj,hoce li to raditi? da nemoram prenijeti domenu sa godaddya na ovaj moj hosting?

Naravno.

[color=“White”].[/color]

ok super :slight_smile:

Samo, nakon što podesiš DNS na GoDaddy-u, tu domenu moraš dodati na svoj hosting kao addon domenu.
Obrati se svom hostingu ako nemaš tu opciju u cPanelu ili ako imaš ograničen broj addon domena na raspolaganju.

[color=“White”].[/color]

ok :)))

I nemoj zaboraviti učlaniti se u HDZ.
Inače ti neće raditi.

[color=“White”].[/color]

hahahaha

nemogu urediti -.- samo zelim reci da sam uspio :slight_smile:
negovorim o uclanjenjuu hdz nego povezat domenu sa hostom hehe

To znači da nisi uspio.

Komunjaro.

[color=“White”].[/color]

■■■■■ im mater,pa hebote kupio sam domenu jucer sa americanom i sada mi kazu da mi je account na godaddy lockan i da trebam uploadti nesto a nepise sto -.- zna li itko sto trebam uplodati? vec sam poslao mail i pitao ali dok oni odgovore…

edit: evo odgovorili ali glup im je support u pm!!! rece mi da odem Account settings pa jos dalje,a nemogu kad je zakljucan account,da sam znao radije bi platio ovdje hostingu sto ga imam nego se zajebavao ovako…svi ocekuju da doma imas skener -.-

Fino sam ti bio rekao.

http://hdz.hr/uclani_se/

[color=“White”].[/color]

jeli mi itko moze pomoci? blokirali su mi godaddy account,sada mi domena neradi -.- a ne odgovaraju mi na mail -.-

mislim da bi ova tema trebala biti na
http://support.godaddy.com/forums

postao bi ja,ali account mi je blokiran

sada kad je domena otisla -.- kako pristupiti webu? web je na mom hostu.

pod domenom
http://www.drugisajt.sajt.com

drugisajt je wordpress i moram pristupiti njegovom admin panelu kako to uraditi?

edit: netreba… izbirsao sam sa addondomene misleci da cu tako pristupiti ali jbga ucinio sam jos gore.

Prvi dan: Kupim domenu sa american express sve SUPER

Drugi dan: odmah ujutro dobijem mail da mi ja account lockan,popodne mi maknu domenu (cijeli dan saljem mailove i pitam na forumu sto da radim)

Treci dan: Danas u 10:00 odem skenirati putovnicu,osobnu i kreditnu karticu,dodem doma uploadam,nakon 7 sati dolazi mail:

Thank you for the provided documentation. Upon further review, additional information will be necessary.

Please provide one or more of the below documents to complete this verification process:

- Statement from your financial institution showing the original purchase. For your privacy, you may mark out all but the last four digits of your account number as well as any transactions with other companies.

- If a credit, debit, or gift card was used for payment, provide an image of the front and back of the card. To preserve the integrity of your payment information, please mark out the three/four digit security code and all but the last four digits of the card number. The name line must be visible.

Sto ovi misle sada s ovim mailom sto sad trebam uraditi?

-i sve ovo zato jer sam zelio vidjeti kako je imati domenu na godaddy…nikad vise u zivotu majke mi…odgovorite na pitanje povise molim vas