Domene i contact information

Posto bi kupio par domena za dolar, ne daje mi se 8$ na privacy protection za svaku domenu… Jel problem da navedem fake podatke ?

PS. jel mogu otvoriti 2 racuna na godaddy sa istom karticom?

Mozes fejk podatke i kod mene su :smiley:

1 Like

Riskiras gubitak domene koristeci fake podatke. Jako su male sanse da te uhvate ali postoje. Imas free whois protection kod namesilo i namecheap na godinu dana pri registraciji bilo koje domene(bez ikakvih posebnih naknada i sitnih slova)

2 Likeova

hvala vam obojici, konacno da neko odgovori :smiley:

Ne kuzis poantu price… decko bi kupio domenu za 1$ i ne placa mu se whois protection od 8$…NameCheap daje standard rate od cca 10-12$ + free private whois za prvu godinu.
@pirate (inspirativnog li imena) ocito nije dio ovakve price niti cijena koje su manje-vise unificirane. Najbolje neka ode kod 1&1 pa nek’ s njima radi deal :slight_smile:

Nadam se da je ovo neka sala koju nisam ukapirao :slight_smile:

1 Like

i ja isto ali sramota me da napisem haha

Namecheap, besplatan WHOIS za prvu godinu, a imas i dosta domena koji kostaju i manje od dolar.

Namesilo, besplatna whois zastita cijelo vrijeme dok placate domenu, .com domene kostaju oko 8.5$.

Ps - koga zanima prica o 1and1, nek preko searcha potrazi iskustva kolega sa foruma ili googla 1and1 scam. :slight_smile:

najbolje ce vas zastiti www.internet.bs i njegov besplatni whois