Dorađene skripte

http://davor.ursulatolj.com/skripte/
Na ovom linku su moje dorađene skripte. Možete ih koristiti potpuno free i bez ikakve obveze prema meni. Ako ćete dragovoljno uplatiti šta napravite to bez pompe i hvala vam. Nemojte mi slati mejlove da uplaćujete a nikad uplatiti ko šta čine neki s ovog foruma. To je varanje.

ako mi sta bude koristilo …

imas dosta gresaka ispravim to kad stignem pa ti posaljem …

Skripte radu bez greške. Ne šalji mi ništa.

Zahvaljujem! Skripte su odlicne!

Hvala ti prijatelju na lipin ričima!!

Ma np :wink:

Novi link za skripte je u potpisu. Hvala šta ih koristite. Pošaljite mi link na svoju stranicu da vidim svoj rad u uporabi.

na linku od skripti nije moguće doći do ničega, samo se adfly oglas otvara…

Također ista stvar ovdje.

Ma može se doći do skripti samo trebaš na sve linkove kliknut i jednom ćeš pogoditi :slight_smile:

Može se skiniti. Kod prvog pokretanja miša otvara se prvi adf.ly kod klika na link drugi adf.ly i tada krene preuzimanje. Koliko ja vidim ljudi preuzimaju.

Vidiš po preuzimanjima ili po zaradi od adfly-a?

Pričekaš 10 sekundi da izvrti prvi oglas, pa onda klikni na link za nastavak, pa pričekaj 5 sekundi dok izvrti drugi oglas i na kraju klik gore desno na “Preskoči reklamu” i onda kreće download. :slight_smile:

Upravo tako!

Brojač sa statistikom prepoznaje više preglednika. U kontakt formi je dodan antispam. Nedavno!

Dobre su ove skripte jer si ih dobro prezentirao molim te da mi odgovoris jel mogu ja 2 puta za redom da ih skidam… :slight_smile:
Inace od clanova foruma gdje na stranicama imaju ovakve skripte ja ih redovno skidam :slight_smile:
nadam se da se niko neljuti…sto skidam

evo stranice gdje upotrebljavam tvoju skriptu- smudd
pozzz

Skidaj koliko oćeš!

Skripte su sad na gornjem linku, Brojač je dorađen.

:bljuv:Kad vidim ovu tvoju zvjezdurinu u headeru povraća mi se