Dota 2

Bok,

molim vaša mišljenja vezano za Wordpress blog,

url :
http://www.dota2club.com/

Tematika : Dota, Dota 2

Jedino se mučim s googl-om oko searcha
nikako nemogu to rješiti, loše sam rangiran kod google searcha

molim pomoć

Hvala !

Evo 5 Minute SEO Tips:
Nakon 5 minuta gledanja u tvoj site ovo su preporuke:
Slike prevelike, koristi plugin za optimizaciju slika smush it. Slike uploadaj na svoj server i smanji ih.
Reklama 720 bode u oci i to ti moze biti penalty s obzirom na novi algoritam.
Imas neki flash loader i video loader na pocetnoj stranici sto je dodatno usportava dakle makni to ili optimiziraj, jer spore stranice su slabije rangirane.
Download, Beta, maps (title promjeni ovaj nastavak na kraju s 2 zareza nije bas najbolje
Tvoj meta description pocinje s malim slovom i ima nabrajanje u obliku zareza, jako lose.
FOOTER OGROMNA GRESKA, NEVIDI SE TEKST!!!

Eto tos ve popravis onda ce biti bolje.

[quote=“dadaas”]Evo 5 Minute SEO Tips:
Nakon 5 minuta gledanja u tvoj site ovo su preporuke:
Slike prevelike, koristi plugin za optimizaciju slika smush it. Slike uploadaj na svoj server i smanji ih.
Reklama 720 bode u oci i to ti moze biti penalty s obzirom na novi algoritam.
Imas neki flash loader i video loader na pocetnoj stranici sto je dodatno usportava dakle makni to ili optimiziraj, jer spore stranice su slabije rangirane.
Download, Beta, maps (title promjeni ovaj nastavak na kraju s 2 zareza nije bas najbolje
Tvoj meta description pocinje s malim slovom i ima nabrajanje u obliku zareza, jako lose.
FOOTER OGROMNA GRESKA, NEVIDI SE TEKST!!!

Eto tos ve popravis onda ce biti bolje.[/quote]

Hvala na savjetima !!! :klanjamse
Budem to sada napravio.

imam par pitanja, slike su već na mom serveru, znači samo smanjiti ih ?
reklama 720 , dali da skroz maknem reklamu ili da stavim reklamu manjih dimenzija i koja bi bila idealna dimenzija? ili da premjestim reklamu negdje drugdje ? vezano za flash loader što bi to moglo biti ? feauterd posts ?
vezano za title, dal maknem samo zareze i ostavim navedene riječi ?
ili da skroz taj dio izbrišem ? meta description, molim prijedlog kak da napišem
a footer čudno da se ne vidi text, ja go normalno vidim, u koju boju da font promjenim ?

hvala !!!

PA smanjiti sliku kod uploadanja na dimenziju koja se koristi. Reklama mozda i nije toliko losa, ali 720 ti nece donjeti toliko novca kao recimo 336 na bilo kojoj drugoj poziciji. Drugim rijecima ako stavis 336 ili 300 u sidebar da nebude odmah u headeru ce biti bolje sto se tice profita.
Flash loader je neki an tvojoj stranici, mozda neka reklama, video, igrica, nesto sto se loada. Zareze koristi maksimalno 1, ne koristi nabrajanja, mislim da se isti meta description moze napisati bez zareza koristeci pridjeve i tak to…

Ti

dota2club com is a community and news blog based around the Valve and IceFrog developed DotA 2 It features DotA 2 news, discussions, downloads, images and guide

Bolje:

Dota2club com is a community and news blog based around the Valve and IceFrog developed DotA 2. It features DotA 2 news with discussions as well as downloads, images and guide.

<embed hidden="true" autostart="true" src="Pudge_Freshmeat.wav">

ovo je code koji smeta ili ga nema ili neznam sto je, meni baca crash plugin, predpostavljam muzika, kakva god da je mani se toga, to je nesto anjgore sto website moze imat, cim cujem muziku kad dodjem na site clickam X bez da uopce bilos to drugo gledam. (a tako radi 90% internet usera)

Footer se vidi, ali crna slova na sivu mozda crawler nece vidjeti.

Još jedna bitna stvar - nelegalni softweri i google adsense ne ide jedno sa drugim. Stoga skini taj Garena Master ili google adsense. Dovoljno je da te ovi sa garene prijave i pozdravi se sa svojim nalogom.

hvala na savjetima. evo već sam 90% toga ispravio, nadam se boljim rezultatima :elvis:

[quote=“dadaas”]PA smanjiti sliku kod uploadanja na dimenziju koja se koristi. Reklama mozda i nije toliko losa, ali 720 ti nece donjeti toliko novca kao recimo 336 na bilo kojoj drugoj poziciji. Drugim rijecima ako stavis 336 ili 300 u sidebar da nebude odmah u headeru ce biti bolje sto se tice profita.
Flash loader je neki an tvojoj stranici, mozda neka reklama, video, igrica, nesto sto se loada. Zareze koristi maksimalno 1, ne koristi nabrajanja, mislim da se isti meta description moze napisati bez zareza koristeci pridjeve i tak to…

Ti

dota2club com is a community and news blog based around the Valve and IceFrog developed DotA 2 It features DotA 2 news, discussions, downloads, images and guide

Bolje:

Dota2club com is a community and news blog based around the Valve and IceFrog developed DotA 2. It features DotA 2 news with discussions as well as downloads, images and guide.

<embed hidden="true" autostart="true" src="Pudge_Freshmeat.wav">

ovo je code koji smeta ili ga nema ili neznam sto je, meni baca crash plugin, predpostavljam muzika, kakva god da je mani se toga, to je nesto anjgore sto website moze imat, cim cujem muziku kad dodjem na site clickam X bez da uopce bilos to drugo gledam. (a tako radi 90% internet usera)

Footer se vidi, ali crna slova na sivu mozda crawler nece vidjeti.[/quote]

evo sve sam to napravio. samo neznam šta bi moglo biti vezano za Flash loader ?
dali možda feutered posts ili možda plugin za contacts koji se nalazi desno dole na stranici ? te dali imate još koji prijedlog ? dali da vezano za title promjenim u Dota 2 umjesto Dota 2 Club ?

hvala !

Dexter83, da maknuo sam. mada to više spada u kategoriju šifre. ali ipak neču riskirati. :zub:

promjeni slova i boju pozadine djeluje umarajuće

hvala na prijedlogu ali font nebum mjenjao jer je u skladu teme. a boja pozadine ? neznam koju boju bi odabrao.

Svijetliju boju, a font onda barem povecaj jer je tesko citat.

EDIT:pogresan forum

Blog je potpuni dizajnerski promašaj. Čak u tolikoj mjeri da ga niti sadržaj ma kako bio dobar, ne može dovesti na osnovnu razinu čitljivosti.

sori mali, ali tako je.

[quote=“kempinsky”]Blog je potpuni dizajnerski promašaj. Čak u tolikoj mjeri da ga niti sadržaj ma kako bio dobar, ne može dovesti na osnovnu razinu čitljivosti.

sori mali, ali tako je.[/quote]

to je vaše mišljenje. i prihvaćam ga, nekome se sviđa dizajn, a nekome ne. to je tak.
ali ja font potpuno normalno vidim i normalno pročitam bilo koji text

[quote=“chief_wolfinjo”]to je vaše mišljenje. i prihvaćam ga, nekome se sviđa dizajn, a nekome ne. to je tak.
ali ja font potpuno normalno vidim i normalno pročitam bilo koji text[/quote]

Ne vrludaj ovakvim odgovorima, već mijenjaj to u nešto čitljivo i vizualno prihvatljivo.

Inače od toga nema ništa, prije ili kasnije. Tvoj izbor…

[quote=“kempinsky”]Ne vrludaj ovakvim odgovorima, već mijenjaj to u nešto čitljivo i vizualno prihvatljivo.

Inače od toga nema ništa, prije ili kasnije. Tvoj izbor…[/quote]

font nebum mjenjao jer je to warcraft 3 font stil u skladu s igrom.
ono što mogu promjenit je pozadina i sl. ali za to ću još razmisli.

[quote=“chief_wolfinjo”]font nebum mjenjao jer je to warcraft 3 font stil u skladu s igrom.
ono što mogu promjenit je pozadina i sl. ali za to ću još razmisli.[/quote]

Ma može biti i Michael Jackson Craft 8, šta se mene tiče. Nemaš ti osnovnih parametara za dizajn, zato je ovo i tako ispalo.

Može se napraviti kombinacija tvojeg toliko željenog fonta i kombinacija sa kompletnim projektom.

Daj pare :zub:

[quote=“kempinsky”]Ma može biti i Michael Jackson Craft 8, šta se mene tiče. Nemaš ti osnovnih parametara za dizajn, zato je ovo i tako ispalo.

Može se napraviti kombinacija tvojeg toliko željenog fonta i kombinacija sa kompletnim projektom.

Daj pare :zub:[/quote]

daj ti svoje radove jer kolko vidim ovdje na forumu nitko nema pojma o dizajnu :rolleyes:

zašto bih ti ja dao svoje radove?

mogu te jedino podučiti. besplatno. i budi zahvalan na mojoj dobroj volji.

[quote=“kempinsky”]zašto bih ti ja dao svoje radove?

mogu te jedino podučiti. besplatno. i budi zahvalan na mojoj dobroj volji.[/quote]

nisam mislio da mi ih daš doslovno nego pokažeš s obzirom na okolnosti.
i da naravno ja sam voljan isto naučiti pa kad možemo početi ? :banana:

[quote=“chief_wolfinjo”]nisam mislio da mi ih daš doslovno nego pokažeš s obzirom na okolnosti.
i da naravno ja sam voljan isto naučiti pa kad možemo početi ? :banana:[/quote]

Za početak prosurfaj malo ovim forumom. Vjerujem kako postoje teme koje opisuju osnove prihvatljivog vizuala.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja