Dovodim Facebook fanove na vaše FB stranice

Vrlo povoljno punim vaše FB stranice novim fanovima. Svi fanovi su stvarni i sa ex-yu prostora.

• 1000 fanova = 10 €
• Vrijeme punjenja 1000 fanova je do 5 dana ali to dosta ovisi i o tematici stranice na koju se dovode fanovi.
• Fanovi su stvarni i aktivni. Dovodim ih uglavnom tako što vašu stranicu reklamiram na svojim fan stranicama i grupama raznih tematika.
• Fanovi su sa ex-yu prostora. HR, BiH, Srbija …
• Za prvi posao dovodim max. 1000 fanova. Ukoliko ste zadovoljni, plaćate tih 1000 fanova i po potrebi dogovaramo veći broj fanova (5k, 10k, …)
• Plaćanje je poslije obavljenog posla. PayPal ili uplata na tekući (HR).
• Ukoliko ne dovedem potreban broj fanova u dogovorenom roku, niste obvezni ništa platiti a fanovi vam ostaju.

Ukoliko imate dodatnih pitanja javite se na PM.

2 Likeova

Imas li ovakvu uslugu ali za strane fanove ?

Ne

Pozdrav, bavis i se jos time?

Da, usluga je i dalje aktualna.

Koristim priliku da se zahvalim svima koji su do sada naručili ovu uslugu.

A to bi bili? Ne vidim nikoga da se zahvalio.

jel još aktualna usluga?

Da, usluga je i dalje aktualna.

možete mi reći cijenu

@fperic

Vrlo povoljno punim vaše FB stranice novim fanovima. Svi fanovi su stvarni i sa ex-yu prostora.

• 1000 fanova = 10 €
• Vrijeme punjenja 1000 fanova je do 5 dana ali to dosta ovisi i o tematici stranice na koju se dovode fanovi.
• Fanovi su stvarni i aktivni. Dovodim ih uglavnom tako što vašu stranicu reklamiram na svojim fan stranicama i grupama raznih tematika.
• Fanovi su sa ex-yu prostora. HR, BiH, Srbija …
• Za prvi posao dovodim max. 1000 fanova. Ukoliko ste zadovoljni, plaćate tih 1000 fanova i po potrebi dogovaramo veći broj fanova (5k, 10k, …)
• Plaćanje je poslije obavljenog posla. PayPal ili uplata na tekući (HR).
• Ukoliko ne dovedem potreban broj fanova u dogovorenom roku, niste obvezni ništa platiti a fanovi vam ostaju.

Ukoliko imate dodatnih pitanja javite se na PM.

Zainteresiran sam za suradnju, trebaju mi fanovi za 1 page. Mozete mi se javiti na mail [email protected]

Javi se i meni na poruku

Usluga je opet aktinivna

zainteresiran sam. možeš mi reći skype preko privatne poruke, da se lakše dogovorimo.

tnx

Moram pohvalit gospodina, zaista mi je doveo 1000 i nes sitno aktivnih fanova iz hr. Da ne lazem, radi se o fb stranici fb.com/bezcenzurenet :slight_smile:

1 Like

Još je aktualno?

Hvala na javljanju, imaš PM.

Pozdrav
I ja bi trebao. Pošalji PM da dogovorimo. Hvala.

Trebala bi i meni ta usluga.

Daj i meni detalje na PM.

Javi i meni detalje na PM