Download-Igre.co.cc

Evo da i ja stavim nesto na recenziju…

http://download-igre.co.cc

Interesuju me iskrene, sto vise profesionalne kritike, pretezno negativne (na greskama se uci), ali naravno ako ima nesto lijepo, volio bih da i to postavite. I molim da se postuju pravila za recenzente.

Zelio bih da se recenzenti koncentrisu na koncept stranice. Dakle, kakav je sam koncept stranice, pozicioniranje menija, header, pozicioniranje oglasa, duzina (visina) stranice (ovo je zbog toga, da li da stavim vise sadrzaja na pocetnu stranicu, dakle da se ima mogucnost pregleda vise sadrzaja na pocetnoj, uz, naravno, vise mukotrpnog scrollovanja prema dole), velicina slika i sl.

Takodjer, da napomenem, ovaj sajt je moj hobi. Inace idem u ekonomsku skolu, druga godina. (Imam izgovor :P)

Budite iskreni… :ljuca:

već sam prije vidio ovaj sajt…ok je…jedino što bi ja promijenio i to što prije je da bi malo više “zamaskirao” ove oglase od google-a pogotovo ovaj gore iznad “download igre - izdvojeno”…probaj u boji pozadine napravit pozadinu oglasa a u boji onog teksta u meniju slova na oglasu :slight_smile:

puno bolje će izgledat a i mislim da ćeš imat više klikova na oglasima :slight_smile:

toliko za sad…poslije ću secirat dodatno sajt :stuck_out_tongue:

kao prvo ja bih ti savjetovao da uzmes pravi domen jer ova co.cc je amaterski…
Kao drugo ovo je kako mi se cini WP, malo prepravljen template i to je to…

Kao prvu ispravku na stranici bih promijenio ovo SPONZORI O NAMA NASUMICE, kao i ove istaknute clanke sa slikama jer dok se ucitava stranica ni na sta ne lici. Napravi neki preloader ili slicno.
Ukljucio bih vlastitu pretragu umjesto google, jer mislim da google nije indexirao sve…
i naravno google u skladu sa stranicom, kao što je napisano u postu prije…

[quote=“nike”]kao prvo ja bih ti savjetovao da uzmes pravi domen jer ova co.cc je amaterski…
Kao drugo ovo je kako mi se cini WP, malo prepravljen template i to je to…[/quote]

I ja ti ovo preporučujem, ostalo je više-manje ok :ljuger:

hvala na savjetima i kritikama. (iako sam ocekivao vise postova, ali i ovo je dobro)

co.cc je znak da je stranica hobi.
dnevno imam oko 200 posjeta.
PR1,

sada ne interesuje… sto se tice nove domene… uzeo bih i ja novu domenu, ali nisam siguran u to:
-Da li ce se sajt morati ponovo indeksirati (znam odgovor) , ponovo raditi na promociji, ponovo gurati PR, i ponovo gurati se medju prve na pretragama, i da li ce slucajno upasti u sandbox ?!

[quote=“xapuc”]hvala na savjetima i kritikama. (iako sam ocekivao vise postova, ali i ovo je dobro)

co.cc je znak da je stranica hobi.
dnevno imam oko 200 posjeta.
PR1,

sada ne interesuje… sto se tice nove domene… uzeo bih i ja novu domenu, ali nisam siguran u to:
-Da li ce se sajt morati ponovo indeksirati (znam odgovor) , ponovo raditi na promociji, ponovo gurati PR, i ponovo gurati se medju prve na pretragama, i da li ce slucajno upasti u sandbox ?![/quote]

Uzmes novu domenu, u webmaster toolsima kazes google-u da mices sajt, napravis 301 redirect sa starih URLova na nove i sve 5 :wink:

Hvala toni… :zbogom:

google je indeksirao sve, i pretraga radi super…

WP je sigurno… a templejt nije malo prepravljen… on je doosta prepravljen… vise puta razvaljen… ali radi (kao sto vi kazete sljaka…)

Kako napraviti preloader :krele: … da mi malo pojasnis, pa cu ja na googlu prostudirat malo… :slight_smile:

ugl. Hvala.

to su gluposti, preloader ti netreba…

pa da li ti vidis kako stranica izgleda kada ucitava slike i te boxove dole?

Kod mene je konekcija 1 Mbit, sto nije toliko brzo ali…

Preloader pravis u zavisnosti od tehnologije… mislim da kod tebe ovo nije flash, pa cemo to iskljuciti, što znaci da uradis preko javascripta, tj. da ne prikazuje slike dok se ne ucitaju…znaci potrazi javascript preloader, ili nabavi neki bolji dodatak za WP, i stavi slike koje su manje velicine u kb

ko ima normalni adsl ne treba mu preloader…ne kužim čemu punit sajt glupostima poput java skripta kad za to nema potrebe :S

sajt je ok samo treba malo popravit i to je to

Evo da podignem temu ponovo ( a da ne otvaram novu).

Promijenio sam neke stvari na pocetnoj… Stavio u funkciju kontakt formu koja sada radi odlicno…

jedno pitanje… Da li ima potrebe da se sajt siri i na forum?! ja mislim da bi to bilo samo gubljenje vremena…

p.s. Da li vam se desavalo da pocnete intenzivno stavljati mnogo vise sadrzaja nego prije, a da dobijate mnogo manje organskih posjeta?! ili to bude kako je googleu volja.?!

Domena bi ti super došla.
Inače mi se svidja dizajn i sadržaj (čak nađoh neku zanimljivu igricu, iako ih uglavnom ne igram).
Elem, je hosting isto free?

da… da… hobi… pa mi se ne daju pare za to…
inace idem u ekonomsku…

ali eto informatika me privlaci od rodjena… pa cu da pokusam to dvoje da spojim. :slight_smile:

Pa i nisu neke pare u pitanju, za shared hosting, nije toliko skup.

I ja sam u ekonomskoj, doduše još 4 meseca :slight_smile:

ma jednostavno neda mi se… a domena mi je postala ‘brand’ . LOL,

a maturant…?! čestitam kolega… :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja