Dropbox

čudi me da nitko još ni otvoril temu o ovom?

jel koristite vi Dropbox?
ja ga masovno koristim za sinkanje fajlova na kompu, laptopu, a od pred par dana i na mobitelu.

meni je predobra fora kaj moreš podeliti folder s kim god hoćeš, i zajedno ga zatim uređujete… super stvar za razne projekte i timski rad…

evo, još jedan link Dropbox

Ja ga koristim i super je posebno zbog sharinga

Je, stvarno, ovo je jedna vrhunska stvar!

e ovoga, kak ide održavanje takvih hostinga, jel oni te podatke koje mi uploadamo brišu nakon nekog vremena (npr, ak 10-ak dana nitko nije skinuo taj file)?

to ti nije hosting ko rapidshare, vec backup service

mores ti stavit gore fajlove ko public, postavit linkove na njih i to je to. mislim da to nije protiv pravila. oni ne brisu nist ako ti to ne obrises

I sve datoteke koje si izbrisa mozes vratit, dok se ne popuni njihov prostor, znaci one ostaju u nekom dijelu izmedu smeca i mape.

Odlicna i korisna stvar.

Ja jos koristime i 25GB od MS Live (Skydrive), sa sinkronizacijskim sw (Mesh) koji mi daje i Remote Desktop pristup racunalima u grupi, i online citanje/editiranje Word, Excel i OneNote fajlova (ala google docs).

[quote=“Tomislav2911”]čudi me da nitko još ni otvoril temu o ovom?

jel koristite vi Dropbox?
ja ga masovno koristim za sinkanje fajlova na kompu, laptopu, a od pred par dana i na mobitelu.

meni je predobra fora kaj moreš podeliti folder s kim god hoćeš, i zajedno ga zatim uređujete… super stvar za razne projekte i timski rad…

evo, još jedan link Dropbox[/quote]

šta nisi lijepo napisao link a ne ref :zub:

pa kaj na kraju za novog korisnika nije svejedno? :slight_smile:

lol… samo deri… ja sam popunio space putem referala

još malo pa bum i ja :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja