Drugaciiji portal

http://www.drugacijiportal.com/
stranica je jos uvjek u izgradnji , joomla programer mi jos radi na njoj, za sada samo nekoliko članaka al dobio sam vec jednog freelance novinar koji ce mi pisat itd.

Volio bih cuti misljenja lljudi koji se razumiju i onih koji se ne razumiju vezano uz moj portal u izgradnji.

Hvala

Tihomir

Što nije BandiČ meko ć? Nisam ni ja neki po tom pitanju ali zadnje slovo prezimena je uvjek meko.

Ja sam to shvatio ka sarkazam… Ipak je ovo drugačiji portal…

Dobro si shvatio Č je namjerno ostavljeno :slight_smile:

A po čemu je taj portal drugačiji od drugih? Ja nevidim nikakvu razliku.

možda bi trebao staviti zaglavlje na dno a footer na vrh, kad je već ime drugačiji. hehe.

Vidjet češ razliku , razlika nemora biti vizualna ili u strukturi, tj posjetitelji ce isto vidjeti po cemu ce bi drugaciji, a za sada to ostaje moja mala tajna.

Portal bi ti mogao biti zanimljiv, samo trebaš unajmiti dobrog lektora za tekstova. Tekstovi su vječna boljka wannabe webmastera. Badava i savršen dizajn ako strši č, ije/je itd.

Slazem se i sikreno ja ti ne pazim na textove i nasao sam osobu koja mi lektorira textove meni se to nefa . A ako mislis na BANDIČA namjerno je č stavljeno da strši :slight_smile: al hvala na pohvali .

Nemoj ovakve stvari shvaćati kao pohvalu… I moja baba, kojoj trebaju duple naočale da neš pročita, i strah ju je upalit teletext na tv-u bi mogla napravit zanimljiv portal… Ako bi nešto moglo bit zanimljivo, ne znači da to zaista i je…

Ne pokušavam omalovažavati tvoj rad, trud ili ideju, samo se spusti na zemlju i radi. Radi radi radi… Portal je na recenzijama i smatram da će ti svaka kritika dobro doći… Kad vidiš neku pohvalu jednostavno ju preskoći i traži kritiku… Ako kritike nema puno onda je rad vjerojatno jako loš, rijetko toliko dobar…

Najbolja pohvala će ti biti jednog dana kad vidiš da se postotak ljudi koji se vraćaju na sajt povećava… Do tog dana zanemari sve druge pohvale i radi…

[quote=“t00m”]Nemoj ovakve stvari shvaćati kao pohvalu… I moja baba, kojoj trebaju duple naočale da neš pročita, i strah ju je upalit teletext na tv-u bi mogla napravit zanimljiv portal… Ako bi nešto moglo bit zanimljivo, ne znači da to zaista i je…

Ne pokušavam omalovažavati tvoj rad, trud ili ideju, samo se spusti na zemlju i radi. Radi radi radi… Portal je na recenzijama i smatram da će ti svaka kritika dobro doći… Kad vidiš neku pohvalu jednostavno ju preskoći i traži kritiku… Ako kritike nema puno onda je rad vjerojatno jako loš, rijetko toliko dobar…

Najbolja pohvala će ti biti jednog dana kad vidiš da se postotak ljudi koji se vraćaju na sajt povećava… Do tog dana zanemari sve druge pohvale i radi…[/quote]

Ovo je dobro napisano, poučno!

pa zar nisi primjetio fadeIn na početku :smiley:

… ali lijepo pregledno izgleda, ja bih samo malo font povečao…

koja je svrha takvog portala kada ga nitko ne čita. Ima nekoliko jakih koji imaju autohtone fotografije i tekstove ostalo gdje većina ide u potragu za novostima.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja