Drugi tačun na AdSenseu na ime člana porodice

Imam trenutno jedan racun, ali bih hteo da napravim drugi racun na ime drugog clana
porodice. Koliko sam procitao nisu dozvoljeni dupli racuni cak ni na razlicita imena?
Kako da resim ovo?

Hvala.

[quote=“Iuka”] nisu dozvoljeni dupli racuni
[/quote]

Sam si sebi odg.

[quote=“Iuka”]Imam trenutno jedan racun, ali bih hteo da napravim drugi racun na ime drugog clana
porodice. Koliko sam procitao nisu dozvoljeni dupli racuni cak ni na razlicita imena?
Kako da resim ovo?

Hvala.[/quote]

Ma mozes da imas opusteno 2 racuna… Drugi otvori na komsiju ili nekog dobrog prijatelja kome verujes.

Hteo bih da otvorim novi racun na jednog clana porodice.
Kada pokusavam da se ulogujem na google.com/adsense/ sa mojim Gmail podatcima dobijem ovakvu poruku:
"Пријављени сте на Google налог, али ово нису важећи подаци за пријављивање на AdSense. Ако сте AdSense објављивач, покушајте да се пријавите помоћу AdSense адресе е-поште и лозинке."
Da li to znaci da ja nemam AdSense account? :slight_smile:

Verovatno si već logovan na taj drugi Gmail što si probao da otvoriš.

Nisam, taj drugi Gmail na kom planiram da otvorim AdSense nalog jos uvek nije ni napravljen.

Upravo sam saznao da imam na mom mail-u AdWords nalog, ali nemam AdSense nalog. Da li je to moguce?
Da im posaljem email sa nekom pricom i da zatrazim da mi ugase taj nalog za svaki slucaj?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja