Drupal pomoć s webformom

Trebam pomoć u drupalu:

Konkretno kako da ubacim webform negdje unutar content-a tako da izgleda ovako.

[header][content][content][webform][content][footer] s time da sav html unosim kroz content.

Probao sam već staviti webformu available as block, i onda sa module invoke staviti webformu unutar contenta, ali ne radi.

Trenutno se webforma ispisuje na kraju, ispod footera.

Ovisi što ti konkretno treba, jedno od rješenja, stavi prvi dio sadržaja (do webforme) u node, pa webformu u blok samo na toj stranici, pa blok sa preostalim sadržajem, samo na toj stranici.

Zanimljivo rješenje.

Ali ja bi rađe, ako je moguće, unutar node content-a, ispisati webformu unutar jednih od div-ova.

Da li postoji neki tag ili php kod za to, jer module invoke mi nije radio?

Nije mi nikad slično trebalo. Vjerojatno možeš ako omogućiš PHP modul, pa tako na neki način pozvati webformu u nodu. To mi baš ne izgleda kao neko dobro rješenje. Traži na drupalu, ima više načina. Nisam nikad koristio Node Embed modul, pa probaj s tim modulom.

Jel bi ti iframe pomogao

Ne, nebi mi iframe pomogao.

Probat ću, hvala!

< form action="" method=“post” id=“mycontactform” >
Input textarea submit reset
</ form >
To ubacis i pod form action stavis dio od php pomocu kojeg salje na mail eto

Uspio sam staviti webformu točno unutar contenta gdje sam htio. Sada imam problem što se ista ta webforma ponavlja na kraju ispod sadržaja, a neznam kako/gdje da ju maknem…

Dobro, ali daj malo više informacija. Kako si postavio webformu, kroz template, modul, preko nekog contrib modula, kojeg? Ova forma koja se ponavlja, možda blok koji ti je ostao, ako si formu ubacio kroz template ili blok.

Sve 5, napravio sam novi basic page i ubacio webformu od drugog, i sad je dobro, napokon.

Kao block je ta forma disabled, a nemam pojma zašto mi se prikazuje ispod content-a od node-a.
Što bi još moglo to uzrokovati?

Pod templates imam samo page.tpl.php i u njemu samo <?php print render($page['content']); ?>
I svaki subpage unosim cijeli html u content.

Jesi počistio cache? Drupal cache, browser cache. A kako si ubacio webformu u content?

Da, svaku promjenu čistim.

Eto, opet ja, a kako si ubacio webformu u content?

Ovako:

http://www.thumbsupcreative.com/blog/2012/10/02/add-webform-block-page-template-drupal-7