E-popusti.net

Pozdrav svima,

ideja portal e-popusti.net je da svakodneno obavještava svoje posjetitelje o raznim popustima u svim dućanima i firmama diljem Lijepe naše.

Osnovna zamisao je da ljudi aktivno sudjeluju u radu portala i to na način da dojavljuju popuste , te ih tako podjele sa svima nama. Sajt je online, pa molim vaše primjedbe , kritike ali naravno i pohvale.

Link na stranicu je

http://www.e-popusti.net

hvala svima i na kritikama i na pohvalama, živjeli :zhuja:

Sajt ti je smeće :zubo:

šala mala…naravno da je dobar kad sam ga ja dizajnir’o :slight_smile:

Sto neuze hr domenu?; … dobra ideja :slight_smile:

možda jednom tek je pokrenut projekt. mislim, projekt je pokrenut jer je rydzi “propadala” domena pa se udružili i napravili sajt :slight_smile:

Što se tiče ideje mislim da i nije baš orginalna, jer postoji već puno portala slične ili iste tematike.

U obrazac za dodavanje popusta ste trebali ubaciti i vrijeme do kada traje popust, jer bez toga će vam portal za kratko vrijeme postat pun popusta koji su već odavno prošli i više ne važe.

Favicon mi izgleda nekako šugavo.

Pohvalio bi odličan dizajn portala i mogućnost da sami posjetioci vrlo jednostavno dodaju akcije i popupste, što nisam primjetio kod vaše konkurencije. A kako navesti posjetioce da dodaju popuste je pitanje na kojem ćete morati malo više poraditi.

U suštini nije loše, jer projekat je još uvijek u početnoj fazi, pa ne treba biti prestrog. Ali ako želite da vam portal sutra ne bude jedan u nizu propalih, trebat će vam puno više rada i kreativnosti.

Et to bi bilo neko moje mišljenje.

web izgleda ok…
našao sam u kodu svih stranica ovo:

url: http://www.e-popusti.net/comments/feed/

čemu to služi?
Dali bi taj url mozda trebalo zamjeniti sa:

http://www.e-popusti.net/feed/
?
Pozdrav

Imas puno kopiranog teksta, … i G. Adsense oglase, ne znam da li bas smijes stavit na kopirani sadrzaj sa drugih sajtova???

mislim da to nije problem jer bi onda bannirali pozamašan broj stranica. sad oćeš li me ti prijavit google-u, to je već drugi problem :yo:
no ima etarget, ima xclaim, nać će se drugih oglašivača…nije adsense jedini :slight_smile:

Pozdrav ljudi,

evo podižem temu iz mrtvih al redizajnirali smo e-popusti.net pa su poželjne kritike, pohvale i komentari. Sajt i dalje pogoni WP, temu smo radili iz nule, sve je crtano iz glave i sajt je responzive

živ’li vi nama,
@creatorlab.net

Onaj popup koji sam dobio čim sam otvorio stranicu me natjero da je odmah zatvorim. S obzirom na tu činjenicu ne mogu dati daljnje kritike. Sorry.

otvori opet hahaha :wink:

Zanimljiva ideja stavljanja postova u kvadrate pa posjetioci valjda masovno klikaju na oglase. Ima li koristi od toga?

Tek je par sati online, vidjet cemo :wink:

Meni se dizajn sviđa, al ne kužim funkcionalnost site-a tj. zaradu ?
Kako optimizirati tu stranicu da bi dobio posjete i zaradio na google oglasima ?

ne kužim šta hoćeš reć? ja sam zadovoljan posjetom s googlea. 79.37% nam dolazi s googlea posjeta što ne mislim da je loše

I 12 od 16 je 79% :zub: cca

jep tu negdi i je posjeta :zub: ahahah :wink:

Nije Adsense jedini način zarade, ali za početak je dobar kao izvor nekog €€ :slight_smile: