Editovanje Shockwave Flash Object fajla

Pozdrav.

Da li postoji neki program pomocu kojeg se moze editovati shockwave flash object fajl ??? :slight_smile:

ne, to je inače .flv - flash datoteka - tako da prvo moraš naći taj .flv od tog videa/igrice. :slight_smile:
Postoje neki programi koji pretvaraju swf u .flv ali obično s greškama i sl. - tako da se ne moraš puno trudit. Pogotovo ako je kod 2011.+

[quote=“mestro67”]ne, to je inače .flv - flash datoteka - tako da prvo moraš naći taj .flv od tog videa/igrice. :slight_smile:
Postoje neki programi koji pretvaraju swf u .flv ali obično s greškama i sl. - tako da se ne moraš puno trudit. Pogotovo ako je kod 2011.+[/quote]

Evo malo guglam i kazu da treba da imam .fla fajl nasao sam jedan dekompajlerski program…nije u pitanju igrica vec plugin za streamovanje sa poznatih servisa vk,movie2k,novamov itd :slight_smile: ,jer imam odredjen limit znaci gledas film i izbaci ti da nakon 3 sata mozes nastaviti sa gledanjem :slight_smile:

Isto tako to je već kršenje prava vlasnika plugina.

.swf datoteka je “konačna” (debugged) iz .fla dokumenta, moguće ju je “pre-raditi”, no zašto?
-budi “sam svoj majstor”, pa izradi svoju verziju :wink:
Također, kako kolega iznad navodi, ukoliko se koriste alati i programi za tzv. “decompile” .swf datoteka, to jest upravo kršenje autorskih prava.

Jos kad bi znao kako xD :smiley:

Barem danas steći znanje nije teško (Internet, kao najrašireniji medij - naravno, nije sve točno na Internetu navedeno), samo je potrebna dobra volja, htjenje i vrijeme za to, ukoliko sam želiš nešto naučiti. :wink:

Da je to tako onda bi svako sebi pravio plugine a ne
http://www.gkplugins.com
i VidFetch : Download Videos and Convert Mp3 from Popular Video Site … (ja ne znam vise nijednog) :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja