Embed code + titlovi HELP!

Pozdrav svima,

Editovao sam jedan video fajl na svom pc-u i uploadovao ga na vk.com.
video fajl je na engleskom jeziku i ono što je meni potrebno je sljedeće:

Postoji li mogučnost da na svoju web stranicu dodam embed code od tog videa i plus uz to da dodam prijevod u srt ili bilo kojem drugom formatu koji je uploadovan na moj server.

Ako postoji molim vas da mi objasnite šta moram tačno činiti.

Ima par problema oko toga prvi je što svi browseri koriste svoj media player. IE ima svoj, Mozila svoj, a Chrome neki treći. Problem je u njihovoj još uvjek prisutnoj ne standartizaciji. Sami titlovi ovise i mediaplayeru jer svi nemogu čitat srt (kolko sam ja informiran). Dakle tvoj browser neće koristit bsplayer, winmedia player il neki treći koji je tvoj omiljeni. Oni obično koriste neki svoj defoltni ili neku izvedenicu iz flashplayera.

Ako znaš di je spremljen taj video na drugom sajtu ili znaš doć do njegove adrese preko oje se poziva onda to nije meki problem sam ga pozoveš tam di treba bit. Obično ti servisi daju neki embade kod koji se samo copy paste sistemom lako dodaje na stranice i popotrebi modificira.

titlove moš probat pozivat prek javascripta pošto moš bilježit vrijeme videa i imaš zapisana vremena u srt datoteci za titlove da se na taj naćin riješit. Znam da nije idealno no da se.

Prije svega želim da se zahvalim na odgovoru.
Da taj servis mi daje embed code koji izgleda ovako:

Ja taj code postavim na svoju stranicu i video mi se prikaže bez problema.
Jedini problem koji neznam riješit jeste prijevod.
Imam prijevod od tog videa uploadovan na svom serveru u .srt i .xml formatu
Zanima me metoda kojom ću pozvati bilo koji od ta dva prijevoda da se prikazuju u playeru zajedno sa videom.

Googlaj jwplayer i gkplugins.

APazinjan, uspio sam tačno ono što sam želio sa jwplayerom i gk pluginsima.
Jedini problem je što dok mi se učitava video piše GKLicence Trial: loading plugins…
Može li se ovo uklonit ikako? :slight_smile: (osim da platim za licencu)

[quote=“fil”]Jedini problem je što dok mi se učitava video piše GKLicence Trial: loading plugins…
Može li se ovo uklonit ikako? :slight_smile: (osim da platim za licencu)[/quote]

ne mozes i ja ga koristim i mora da se plati ( a koriste ga i ostali veliki sajtovi za online gledanje ) a 4$ nije bas neka cifra da se zezas s tim, platis i uzivas :slight_smile:

i da dodam nije jedini problem sto to pise to se lako zameni u pluglist problem je sto posle sat vremena moras da cekas 3 sata da bi nastavio da gledas odnosno dok si na free ograniceno ti je koriscenje ( i korisnicima takodje ) :slight_smile:

Zar nema neki plugin koji je sličan ovom a besplatan :slight_smile:

Nema odes OVDJE i kupis :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja