EscapeStudio - redesign

Pozdrav,

napravili smo redesign naše stranice. Stranica je na eng, s obzirom da smo na temelju dosadašnje prakse ciljali ino tržišta.

Molio bih vas drvlje i kamanje, s obzirom da smo kolege iz branše:

Sve u svemu, jako dobro odrađeno. Sad uvijek se mogu naći neke male potrebne korekcije, tipa:

[list]
[:3lztkbtt]ja bih dodao malo više paddinga na li elemente u sekciji “Our work”. [/:m:3lztkbtt]
[*:3lztkbtt]Pod “E-commerce” mi je lista stvarno previše dugačka, ne kažem da bi se trebali maknuti detalji (uostalom, vi sami znate jesu li potrebni), ali nekako nemam volju prolaziti kroz cijelu listu. Možda neki “top feature” na vrhu, malo više naglašen, a dolje manje elemenata, u dva stupca.

Mislim, ovako mi izgleda malo kao da je netko to nakeljio kao statičnu stranicu u CMSu i formatrirao pomoću ugrađenog WYSIWYG editora. Uglavnom, možda malo više poraditi na tome :)[/*:m:3lztkbtt][/list:u:3lztkbtt]

A i vidim jednu pogrešku:

http://slike.hr/slike/agh_c6318.jpg.html

(Opera 10.53 Mac OS X 10.5.8)

točkice za background laički mi izgledaju kao ‘greška’ i mislim da bi nešto drugo (možda) bilo bolje ali napominjem to je moj individualni dojam.
Logo mi je -nije nešto za tako dobru ponudu i vjerujem kvalitet koji vi radite i nudite,
pretpostavljam da sugerira zajednički posao,ideju i sl. ali mi je nekako preslabih boja, kao da je nedorađen na bijeloj podlozi -opet moj dojam.
Faca na Consulting & Planning je previše izobličena (dojam- do debilnosti)
Laički globalno kad bi dao ocjenu: petak.
Pregledno, ne zamara, zanimljivo, novo.

nekako mi nije odmah “legla” na staru sam navikako :slight_smile:

Odlican dizajn !

Pohvale za logo !

Stranice je predobra

Prije mjesec dana mi je Varga prigovorio kako mi pre slabo pokrivamo domace trziste i onda vi dignete novu stranicu bez hrvatske verzije :slight_smile:

Meni je naravno stranica lijepa i pregledna. Fale mi jedino linkovi na vaše twitter / facebook / linkedin / youtube / socialMumboJumbo sve živo profile :slight_smile: