Etarget i limit za isplatu od 400 kn

Od kada je to?
Veselil sam se k’o picek glisti jer sam jedva došel do 250 kn i kako nikako da love sjedne pogledam danas i vidim da je limit 400 ćuna?
Od kad?

I šalju na žiro račun pare odsada, vidim da nešto u eurima došlo od etargeta. Banda, sad moram plaćati porez na to.

Za Dom? Šipak?
[color=“White”].[/color]

očito da im posao baš i neide najbolje

Da, nemaju više reklama kao prije. Zarada mi je pala duplo.

Zarada ti je pala jer su S & D naučili ljude kako treba jeftino oglašavati i svi su odhebali etarget. :zub:

Znači da je taj limit nešto novo. A niš, budem valjda doguro do 400 ćuna, nadam se da kada doguram do 400 neće povećati na 600. :slight_smile:

ček šime jel samo na žiro ili može i na tekući?

[quote=“trnac”]

Znači da je taj limit nešto novo. A niš, budem valjda doguro do 400 ćuna, nadam se da kada doguram do 400 neće povećati na 600. :)[/quote]

To bi bilo dobro za tebe, kad dođeš do iznosa oni dignu za 200 kn i tako štediš pare tamo i u mirovinu odeš zbrinut.

Meni se prebacili na dezni a oni iz banke na devizni žiro.

Ovim tempom (skoro 20 mjeseci ni 300 kn) do penzije bi mogao zaraditi 5.000 kn.

Mislim da je njihov najveći problem što im oglasi nisu ciljani. To ne vole oglašivači, a ni webmajstori. Ja sam oglašavao preko etargeta jednu mladu firmu i kad su vidjeli svoje oglase na nekoj stranici (nisu mi htjeli reći kojoj), odmah su raskrstili s njima i prebacili se na google oglašavanje. Na google oglašavanju brže im cure nofci, al oglasi su ciljani, a to baš i trebaju. Eto kako etarget gubi novce…

U svakom slučaju bolja situacija nego na xclaimu, na njemu sam imao 493kn zarade od jedne domene i nekih 20kn od druge. Mislim si kako imam dovoljno za isplatu, tek na kraju ispadne da moras limit za isplatu postići jednom domenom. A meni moja odavno istekla i nikada nije produžena :smiley: I eto pozdravio se ja tako sa tih 500kn :smiley:

Isprike zbog offtopica, samo hoću reći da je etarget i dobar kakvih ima :smiley:

@webjumfer
Slažem se.
Da se moglo targetirati prikazivanje koristio bi ih 10x više nego što sada koristim.

@cyber
xclaim je priča za sebe :frowning:
Baš sam sinoć vidio da sam slučajno maknuo kodove na jednom webu za xclaim ali ih neću vraćati… izgleda da je cca 200 kn otišlo pa-pa

To što xclaim radi je nešto najbolesnije što sam doživio. Odvaja svaki sajt za sebe jer znaju da većina sajtova neće nikada doći do 500kn i onda taj novac ostaje njima. Može ih sram biti.

[quote=“trnac”]Zarada ti je pala jer su S & D naučili ljude kako treba jeftino oglašavati i svi su odhebali etarget. :zub:
[/quote]

S & D ?

Sanjin i Dominik!

I mislio sam da je tako nešto… :roflmao:

hahh svaka domena zasebno to su face

Kakva je isplativost E-targeta za hrvatsku web stranicu…
Npr. Usporedba s google oglasima na istoj poziciji

Ovisi od teme sajta (nekad se potrefi da je i domaci adsense profitabilan) ali opcenito bi rekao da je isplatnije drzati Etarget jer najmanji klik je 0.13kn, a na Adsensu redovno vidim po 1 cent klikove domace.