Etarget i njihov kod za webmastere

Cisto zanima me vase misljenje o kodu koji Etarget.hr daje webmasterima za prikaz oglasa … Meni licno je zaista velika glupost, sam kod je OGROMAN ako npr. stavim tri bloka veci je od 30 kb a da negovorim o njegovoj duzini kada se gleda kos stranice, njihovo objasnjenje je da u slucaju da se njima nesta desi da se oglasi nastave prikazivati, sto smatram da je glupost i da na ovaj nacin zele sve prebaciti na webmastere i smanjiti potrosnju prometa …

Na nekim stranicama mi je kod veci od ukupnog koda stranice … i sta, dzabe sve sto sam prethodni mjeseci npr. smanjivao stranice kada dodje ova promjena i poveca mi citavu stranicu za duplo, odmah sporije ucitavanje itd itd itd. ali uostalom ko slusa nas webmastere …

Slažem se da je kod megalomanski.
Baš sam gledao neki dan, oko 5kB je njihov kod.

Meni je svejedeno jer i tako ih namjeravam ukloniti.

mozes preuzeti dvije vrste koda (pogledaj na dnu)

ovaj drugi je naravno kraci :wink:
nemam pojma zasto ne nude samo njega, ali neka im bude…

:jaooo:

Ni na kraj pameti da bi taj kod mogao biti kraći.

Nisam siguran jesmo li se razumjeli, pa evo jos jednom :slight_smile:

na dnu postoji mogucnost odabira:

• standardni kod
  • kod za redakcijski ili blogerski sustav

prednost koju dajem “standarnom” kodu je sto se vrti na tvom serveru, pa je malo brzi
(nekad cijeli njihov server zna stekati, pa na taj nacin uspori stranicu)

da i ja dajem prednost standardnom kod ali isto tako mi nije jasno zasto im je kod toliko velik pa do 35kb zna biti

Nadam se da nećete zamjerit što ću ovdje postaviti pitanje.

Naime imam problem oko ubacivanja etarget koda u vBulletin PS 4.0. Može mi netko reći gdje se sve kod kod treba ubaciti? Korisnička podrška im je katastrofa.

[quote=“honda_power”]Nadam se da nećete zamjerit što ću ovdje postaviti pitanje.

Naime imam problem oko ubacivanja etarget koda u vBulletin PS 4.0. Može mi netko reći gdje se sve kod kod treba ubaciti? Korisnička podrška im je katastrofa.[/quote]

Isto kao i google adsense.
Gdje hoćeš da ti se prikaže oglas, tu staviš kod.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja