Etarget - Kontakt

Imam lijep iznos na etargetu al od 15. oktobra nisam dobio isplate, pa ako neko zna broj da malo popricam sa njima jer na emailove ne odgovaraju. Radi se o Hrvatskom ET.

+385-(0)1-30-30-430 (Ponedjeljak - petak 9-17h)
ETARGET d.o.o.
BoÅ”kovićeva 13/A
10 000 Zagreb
OIB: 44439025682

Da, al to je za oglasavanje. Al nema veze zovem ja njih.
Hvala!

to je jedini kontakt koji sam ja naŔao kad sam imao problema s njima, al nisam niŔt rijeŔio

Jesu platili na kraju? Da se bezveze ne zezam sa njima ako nece biti efekta.

Sta ima veze, zovi, trazi novce ili ih prijavi drzavnom inspektoratu, pa nek ih zatvore.

ma iz bosne sam brate, a do sada sam poslao 20 emailova, al ni na jedan nisam dobio odgovor. Stvarno ne razumijem njihov princip, zbog cega rade to ako nemaju nikakvu odgovornost prema partnerima.

Pa kakve veze ima tos to si ti iz bosne a zoves ove u Zagrebu?

Slobodno nazoves i Drzavni inspektorat u zagrebu.
http://www.mrms.hr/podnosenje-prijava-inspektoratu-rada/

Ako rade nesto ilegalno onda ce ih zatvoriti. Mislimd a mozes podnjet prijavu i anonimno.

aham, razmisliti cu o tome ako ne plate do kraja mjeseca.

Bit će efekta, samo ti njih nazovi pa ako nedaju napravi kako dadaas kaže.
Ja svoje novce nisam dobio al sam sam kriv jer sam brzo odustaoā€¦nazvao ih jednom, jeb** sam im ma*** i tu je sve stalo. Kod mene je bilo tek 500-tinjak kuna sto mi nisu isplatili pa mi se nije dalo raspravljat sa budalama

kod mene je dosta vise. A sta sad koristis, jel znas neke slicne njima a da placaju kako treba?

koristio sam adcash, oni su mi jako dobri samo Å”to su banner oglasi za područje balkana jako slabo plaćeni, al su zato popup oglasi dobri a i isplate su na vrijeme
i joŔ Ŕto sam koristio je naravno adsense

Slozi im fino sluzbeni dopis s opomenom pred utuženje za trazeni iznos. Pozovi se na clanke njihovog poslovanja i to je to. Fino navedes na kraju ā€œUkoliko se ne očitujete na predmetni dopis u roku 8 dana, smatramo da svjesno odbijate isplatu i biti ćemo primorati potražiti naplatu sudskim putemā€.

Ako ti ne odgovore, fino odi na MUP, podnesi kaznenu prijavu zbog kaznenog dijela prijevare. To MUP i drzavno odvjetnistvo goni po sluzbenoj duznosti i ti nemas nikakvih troskova. Naravno uskraceni dio, odnosno predmet tuzbe mora biti veci od 2000 kn.

Nemoj se truditi, mene su izradili za 500ā‚¬ nikada ti nece dati novac jer ni meni nisu i oni su registrovani van hrvatske

Isplacuju samo velikim sajtovima a nama mogu uvijek da nadju neki razlog da ne isplate, da su nam sajtovi legalni koristili bi adsense

Ehhh, pa naravno da ti nece dati novac ako si prekrsila njihova pravila ili ako iams ilegalan site. Budi sretna sto te nisu tuzili!!!

Nije problem u sajtu jer to oni nisu rekli vec ja kazem da ih covjek tuzi onda mogu to navesti kao razlog, oni su rekli da je problem jer su pred bankrotom i imaju problema sa isplatom to jest kad se prevede: nema nista od isplate

Ma kakav bankrot. Muljaju Vas ā€¦ odugovlace. Provjerio sam i nisu u nikakvoj blokadi. Na kraju 2013 godine imali su dobit od 500.000 kn, a ukupne priohode oko 2.000.000 kn. Prema trendovima ove godine bi trebali biti veci prihodi pa i dobit. Nasrcite telefonima, prijetite, tuzite, pare Vam moraju dati.

kakve veze ima gdje su registrirani?
imaju firmu u HR, rade u HR i trebaju isplatit ljudima u HRā€¦samo treba bit uporan i tražit svoje

1 Like