eTarget oglašavanje - neuspješno

Poštovani,
postavio sam oglas na etarget. Nakon 3 dana oglašavanja, (dnevni limit 50kn + PDV).
Sva tri dana, 100 unikata, međutim nijedan upit a kamoli kupnja.

Moja greška je što je stranica na ENG jeziku pa zato nema kupnje, ili su kod nas ljudi preskeptični da tako lako kupe nešto online.

Npr kod oglašavanja worldwide, sam na 20ak unikata već imao prodaju.
No, stopirao sam oglas, i pomislio daaa bih mogao odustati od te vrste oglasa dok nisam slupao svu lovu pa sam kontaktirao svog etarget agenta.
I tad sam spoznao da živim u HR i da kad kod nas daš nekom pare, nemaaa nazad.

“u vasem slucaju vam novac nije moguce refundirati, ukoliko je sa strane Etargeta kampanja korektna. Etarget ne snosi odgovornost za sadrzaj vase ponude niti uspjesnost ponude na trzistu”

Da sam ja potrošio sve pa hocu refund , to je ok odgovor, ali ja sam potrosio 150ak kuna, a ostatak necu, pa zeli nazad.

Sto Vi mislite o tome jel moj zahtjev za refund opravdan?

mislim da nije, ali sve ovisi o njihovim uvjetima poslovanja, sto pretpostavljam nisi procitao…
to sto si platio, to si i dobio, nije njihov problem to sto nisi prije razmislio :confused:

Prema njihovim pravilima, koja si ti prihvatio, povrat nepotrošenog salda je moguć jedino ako oni raskinu ugovor.
Ti možeš raskinuti ugovor kad god hoćeš, ali nećeš dobiti refund nepotrošenog salda. Ponavljam: prihvatio si te uvjete.

Prema Zakonu o obveznim odnosima, možeš tražiti povrat novca ako oni nisu ispunili svoje obveze, što ovdje nije slučaj.

Ukratko: mo’š se slikat.

:-O, rekli su da napisem ZAMOLBINU , pa da ce vidjeti OMG

premalo si vremena i novaca potrosio da bi mogao izvlaciti neke zakljucke. Osobno mislim da je adwords ucinkovitiji, ali opet ovisi sta prodajes (sex ovo ono) Ugl, ljudi potrose par tisuca kuna/dolara itd dok malo ne udju u sistem sta i kak je najbolje. Ne kazem da i ti moras potrositi te cifre, ali iz tri dana i 150 kuna ne mozes donositi nikakve zakljucke, to je definitivno.

a sto se tice refunda - nisam citao ali vjerojatno pise u nekom TOS-u koji si prihvatio. I vjerojatno pise da love nema nazad. Procitaj pa vidi.

To je kao da kupiš kilu banana, pojedeš jednu, ne svidi ti se i želiš prodavaču vratiti ostale banane. Nisi u pravu!
Trebao si uplatit malo novaca ako testiraš, sad znaš za ubuduće.

Kad sam im pisao da mi je bounce rate 30% rekli su mi otpilike da ne umeju da reše taj problem jer je problem do Analytics a ne do njih. Tad im rekoh dovidjenja.

Ček, bounce rate ti je 30% i ti se žališ? Pa to je vrh.

Poredim sa adwords networkom gde mi je 3.5%. A ukupan prosečan bounce rate mi je 4%.

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact