.eu domene - kako ih kupiti?

Kako kupujete .eu domene, s obzirom da ih mogu posjeti samo članovi EU?

Da preciznije formuliram pitanje, znam da se mogu kupiti preko posrednika (npr plus.hr), pa me zanima koje još pouzdane posrednike preporučate iz osobnog iskustva.

Definitivno

Ako želiš .eu domenu za 4.75$, unesi ovaj promo kod: EUNOV

Samo pozitivna iskustva!

Kako to misliš, na njihovom sajtu piše:

Who can register a .EU domain?
Any individual or organization residing within the European Union can register a .EU domain name.

PS.
u mom prvom postu je trebalo pisati (greška u tipkanju/brisanju)
Kako kupujete .eu domene, s obzirom da ih mogu posjedovati samo članovi EU?

Tj morate živiti u EU.

[quote=“APazinjan”]Definitivno

Ako želiš .eu domenu za 4.75$, unesi ovaj promo kod: EUNOV

Samo pozitivna iskustva![/quote]

Čuj, ja sam najnormalnije kupio .eu domenu, nije bilo nikakvih problema. Očito nam je suđen ulazak u EU :frowning:

Stvarno? Cool!

mozete dobit eu i si domene kot mene —

Prilikom registracije navedite svoje podatke ali pod Državu navedite kao primjer, Sloveniju i možete zakupiti bilo koju EU Domenu. Godaddy.com

Ja jučer kupio .eu domenu samo sam pod kontakt osobu stavio da sam iz Njemačke :slight_smile: nadam se da me neće tražiti presliku osobne kao godaddy :confused:

Ja isto kupio moze na privat kako ako nekog zanima …

Hrvatski državljani ne mogu legalno zakupiti .eu domenu, na bilo koji način i preko bilo koga. Odnosno, mogu, ali samo ako su oni ili njihove firme EU residenti.

Zato se koristi način da se unesu krivi podaci (npr. kriva adresa i/ili država) i to uglavnom prolazi jer je kontrola slaba. Međutim, u cca 10% slučajeva (po mom iskustvu preko Wild West Domainsa, ali vjerojatno ovisi i o mjestu gdje se domene zakupljuju) domena se oduzima nakon provjere.

.eu domene po izboru za 50kn (cijena sa PDVom), akcija traje do: 15.11.2011.
Svi zainteresirani neka se jave na: domene[at]winning-host.eu ili meni na PM :zub:

Pozdrav.

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=34796

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja