Euro i u hrvatskoj od sada

Evo dobio sam napokon mogućnost isplate u Eurima. Do sada nisam imao iako je već bilo riječi prije o tome pa ne znam jeste li vi drugi imali.

Što mislite - euro ili dolari ?

ja sam na euro, jer Google mi nije dao izbora…
dok nisam prihvatio euro nisam mogao uci u account

mislim da je bolje za sada izabrati dolare iako osobno … vise nekoristim adsense …

LP.

Ja sam se već prebacio na eure.

I tako ćemo prilično brzo morati sve preći na eure, htjeli - ne htjeli.

Druge uplate iz inozemstva primam u eurima pa mi je lakše baratati s manjim brojem valuta.

Zarada od AdSensa nije mi toliko bitna za preživljavanje, pa većinu ostavljam na štednji. Banke daju bolje kamate na eure nego na dolare. S omjerima do 1:0,65 u korist eura. S dolarima gubim.

Vrijednost dolara prema euru stalno pada. S dolarima gubim i na tečajnim razlikama i na kamatama.

http://graf.kurzy.cz/grafy-kurzu-men/years.php?c=6&oddate=01.01.2002&dodate=4.2.2010&mena1=EUR&mena2=USD&W=380

Hint: Od sada će za isplatu trebati sakupiti 70 eura.

Meni je osobno dolar bolji jer mi je to glavna valuta na deviznom računu. Ako bi primao uplate u eurima onda ne bih mogao baratati tim novcima preko visa electron kartice. No vjerojatno se to da promijeniti u banci.

ja sam na eurima… :slight_smile:

U PBZ bi da tu glavnu valutu promjenis morao zatvoriti racun i tada otvoriti novi sa eurom kao glavnom valutom. Ja sam htio umjesto eura staviti dolar prije nekog vremena i tako su mi rekli.

Inace sto se tice euro vs dolar, ja ne vidim neku bitnu razliku, prebacio sam racun na euro, i nije se nista znacajno promjenilo sto se tice zarade… sve je to tu negdje

A jel zaradite vise ak ste u eurima. Smjesno pitanje ali eto mozda je odgovor da. hehe

ma ista zarada, sam ti se čini manja jer je euro jači :smiley:

meni isto svaki put kad se logiram bilo to da moram accept i tak ja kliknio i sad mi prikaz u eurima, a ne želim to. Ostala zarada na drugima sve mi u $ i naviko sam tak, sad me ovo jebe, još mi izgleda da manje zarađujem :smiley:
I tražim u opcijama di da vratim na dolare, i ne može se izgleda?? Ili ??

A piše još da mi je isplata čeka u dolarima.

[quote=“Lego”]ma ista zarada, sam ti se čini manja jer je euro jači :smiley:

meni isto svaki put kad se logiram bilo to da moram accept i tak ja kliknio i sad mi prikaz u eurima, a ne želim to. Ostala zarada na drugima sve mi u $ i naviko sam tak, sad me ovo jebe, još mi izgleda da manje zarađujem :smiley:
I tražim u opcijama di da vratim na dolare, i ne može se izgleda?? Ili ??

A piše još da mi je isplata čeka u dolarima.[/quote]

Mozes prebaciti isplatu na eure, jedino jos to mozes birati :slight_smile:

a jbg
držat ću se ja dolara još

Nisam imao izbora i prešao na euro.
Isplata je i dalje u $, tako da je jedino prikaz zarade u €.
Ne sviđa mi se to, jer ne volim mijenjati ono što dobro funkcionira, ali šta je tu je.

Postoje dvje opcije. Prva služi samo za prikaz zarade u nekoj od te dvije valtue, a druga je zasebna a služi za valutu isplate

Nije bilo dvije opcije,kao što i pišu ovi decki gore svaki dan su nam to nabijali na nos da prihvatimo izvjesca u eurima i eto ja sam danas odustala od ignore i prihvatila.Uzas a baš sam navikla na dolare i sad kad je na eurima fakat izgleda ko da zarađujem manje :slight_smile:
A hoce li i isplata biti u eurima od sada bumo videli jer stvarno je glupo da izvjesca budu u eurima a isplata u dolarima.WTF

zasto podrzavati amerikance?!

Podržavat u cemu???

[quote=“Pamela”]Nije bilo dvije opcije,kao što i pišu ovi decki gore svaki dan su nam to nabijali na nos da prihvatimo izvjesca u eurima i eto ja sam danas odustala od ignore i prihvatila.Uzas a baš sam navikla na dolare i sad kad je na eurima fakat izgleda ko da zarađujem manje :slight_smile:
A hoce li i isplata biti u eurima od sada bumo videli jer stvarno je glupo da izvjesca budu u eurima a isplata u dolarima.WTF[/quote]

druga opcija ti je ona standardna di si i do sada birala način (brza ili standardna dostava). Odi tamo, nakon pitanja o načinu dostave pitat će te koja valuta

E thx Dži,ovo nisam ni skužila,evo promjenih isplatu u euro.

Na ovo se izgleda treba proc?
Svaku put me pita i svaki put odgadjam…

jel to obavezno i kakav ono ugovor prihvacas, jel netko procitao, jel ima neke cake?

I u Srbiji dobismo euro :slight_smile:
Prešao sam na tu valutu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja