Europski zakon o web-kolačima

Ovo je prikaz zakona: Što trebate znati o Europskom Cookie Zakonu — Online Tržište

Ovo je novitada o tom zakonu koju baš i ne shvaćam: Zakon o kolačićima | sistemac

Ja sam primjerice stavio da kad čovjek dođe na moj site, onda se zapiše u cookije vrijeme kad je pristupio i web stranica na kojoj je bio kad je kliknuo na moj adwords oglas. Da li sam ja u prekršaju?

  1. Who dafaq give fuc* to EU?
  2. TI nemoj postavit cookie, ti pokreni sesiju ako ti je to problem :slight_smile:

Citat sa Zakon o kolačićima | sistemac

The stupid cookie law is dead at last | Silktide blog

Dobro je utvrdija Gambo da je zakon besmislen! Baš ko i oni o zabrani pečenja ribe i ručavanja prstaca!!

Koji je to zakon o zabrani pečenja ribe i šta je loše u zabrani izlova prstaca? Da, zakon o kolačima je besmislen.

Zakon zabranjuje pečenje ribe na gradelama izvan restorana.
Prije su se održavale feštice, u Sukošanu svaki četvrtak, u Zadru svaki petak…, gdje su se po ulicama na gradelama pekle srdele i dijelile besplatno ili za male novce.
Od ovog ljeta počeo se primjenjivati zakon (koji postoji od prije), zabranjeno je pečenje ribe izvan restorana i uništene su feštice :frowning:

Zabranu izlova prstaca svakako podržavam.

S time da mislim da ta dva zakona nemaju veze s ulaskom u Europsku uniju, za razliku zakona o kolačima… Ovaj o gradelama je valjda zbog toga što je stvar izmakla sanitarnoj konroli (peku i oni koji nemaju dozvolu za pripravu hrane, a i mislim da su to gradske uredbe, a ne državni zakoni), a ova zabrana izlova traje već dulje, ako se ne varam?

Živin uz more, poznajen nekoliko ronioca i kažu da je sve ispod mora izrazbijano jer degenerici vade prstace…dok jedan tuče drugi na jetskiju čuva stražu…

When the last tree has been cut down, the last fish caught, the last river poisoned, only then will we realize that one cannot eat money.

Neću više offtopic :slight_smile: