Ex-Yu Adwords

Kad namjestim da mi se reklame prikazuju u HR, onda mi adfwords pokaže da je doseg oko 1,5 milijuna internetlija.
Kad stavim bosnu, onda je to oko 400 000 iako bosna ima jednako stanovnika. Nema šanse da je broj računala, tj. internet korisnika toliko manji.
Kad stavim Srbiju, onda mi piše da nije moguće adekvatno segmentiranje ljudi iz Srbije.

Znači li to da google ne može po ip adresi detektirati bosance i srbe, tj. da njihovi provideri prikazuju da je korisnik u austriji, mađarskoj ili ko zna gdje?

Kakva su vaša iskustva s adwordsom u bosni i srbiji?

[quote=“Dr_Ante”]Kad namjestim da mi se reklame prikazuju u HR, onda mi adfwords pokaže da je doseg oko 1,5 milijuna internetlija.
Kad stavim bosnu, onda je to oko 400 000 iako bosna ima jednako stanovnika. Nema šanse da je broj računala, tj. internet korisnika toliko manji.
Kad stavim Srbiju, onda mi piše da nije moguće adekvatno segmentiranje ljudi iz Srbije.[/quote]

CIA ima ovakve podatke o broju korisnika interneta:
Bosnia and Herzegovina 1.422 million (2009)
Croatia 2.234 million (2009)
Serbia 4.107 million (2009)

BTW Bosanci i Srbi više koriste Facebook nego Google: World map of dominating websites | Visual.ly

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja