Explore Feed je tu zvanično!

Zato sto vise ljudima ne dolazi direktno notifikacija kao prije kad ih pozives vec se samo tamo pojavi invite bez obavjesti pa vecina ljudi nigdje ne vidi poziv.

Mislim da vas je FB skontao šta radite :slight_smile:

@Q_Line bolje receno da fb unistava bilo sta sto je besplatno. Plati promociju i imaces sve.

1 Like

Ko je skupio fanove, skupio je. Svako naredna kupovina fanova preko reklama ili boosta ce biti bacanje para u vodu. Reklame ce se isplatiti samo onima koji prodaju neke proizvode i sl. stvari. Dok oni koji se odluce kupovati lajkove da bi kasnije dijelili linkove web-sajta, ce biti u debelom minusu. Doslo je takvo vrijeme da se ne isplati graditi FB stranicu, vec preci na instagram, dok i njega nisu skroz unistili :smiley:

1 Like

Pa da, cini mi se da vise boostovanje posta i engagemnet posta nema efekta, jer kasnije ti ljudi koji su lajkovali post prakticno ne vide invite-poziv da lajkuju i stranicu, tako je sad po novom,

Primjetio sam da od kako je aktiviran Explore Feed dobijam 10x vise fanova na Instagramu

A meni i Instagram od prije 7 dana, ima slabiji doseg.

Izgleda da je efekat postignut, kompanije/firme su počele sa aktivnim korišćenjem sponzorisanih objava i to se baš vidi u momentu kada FB vrši testiranja (marketi, radnje računarske opreme, vinarije, mesna industrija itd…). Mislim da je sada mnogo više povećan obim reklamiranja nego što je to bio slučaj u ranijem periodu. Konkretno govorim za Srbiju…

Više ima aktivnosti za interakciju sa korisnicima, neki su počeli i nagrade da nude za “lajk” i “šer”, ozbiljno su agencije prionule na posao oko FB i promene :smiley:

“13 Broj ljudi koji su vidjeli objavu”

Page od 20 tisuca…

13.10.2017 reach na post:
1,9K

A da ga prodas meni za jedno 5 eura, ne vrijedi vise vjerujem

1 Like

Nisan trazia tvoje strucno misljenje niti je page na prodaju. Kada budem ima potrebu za vrsnim strucnjakom u procjenama i savjetima tebi cu se javiti na privatno. Do tada bih te zamolio, da malo se ohladis i razgulis od mojih postova. Jer sto me god ovdji bude zanimalo, ti si zadnja osoba koja bi mi mogla pomoci…:cowboy_hat_face:

1 Like

znaci tako mi zahvaljujes? To sto sam te ucio od pocetka i sad tako? Hvala

Moraš pronaći sadržaj koji će toliko biti zanimljiv da ga sami posetioci počnu šerovati.

Pa kak ce ga share, kad ga ne vide kuzis :smiley: Bilo sto da postavin, a da nije fotka ide reach od 15-30…dok je prije bia 1.5k-2k kad se radi o linkovima.

Reach i mnogo toga je Fb sankcionisao, a ovo što si ti napisao da se ne vidi - iskren da budem nije mi jasno.

Pa mislin na to da vidi 20-30 ljudi…od 20 tisuca. Tak da sto god postavin, nema tu puno pomoci. Kakav god da je upitanju sadrzaj.

@cupomakarska ja koliko vidim ti si iz Hrvatske, kako onda da te explore feed toliko pogodio kad se testira u Srbiji ne u Hrvatskoj, i da…ja također osjetim da mi fali posjeta iz Srbije ali je opet solidna posjeta i reach zbog ovih drugih posjetioca…kod tebe može biti problem jedino ako su na toj stranici sve Srbi…

mislim da i jeste, on iz hrvatske ima stranicu sa vecinom fanova iz srbije

1 Like

Ne znam da li je ovo sarkazam a vjerujem da jeste, ja samo iznosim svoje mišljenje, možda je čovjek kupio stranicu od nekog Srbina, svašta je moguće…nezz šta želiš reći sa tim svojim komentarom?

1 Like

Na tom pagu su vecinom srbijanci cine 85% od ukupne publike, pisa san vec negdje.

1 Like