Explore Feed završava se testiranjem i širi se na cijeli svijet

Daj boze…

Tuga pregolema, statistika zadnjih 7 dana, 1.3k reach na clancima i celih 100 klikova prosek. Pa se ti posle mlati. Od tog page-a dizem ruke neko vreme, sem ako se ne povampiri.

Al zato me vadi ova od 80k :slight_smile:

Koliko uspijes nabubat link clickova od tih 14k reacha? :smiley:

Malo cu off temu, moze neko dati onaj web gde se proveravaju fanovi iz kojih su zemalja ? Hvala :slight_smile:

To je misterija. Na FBu pise jedno, na G analitici drugo a IA pokazuje trece dok Adsense pokazuje cetvrtk. Ono sto je jedino merodavno je da ta stranica pravi od 15-25$ dnevno, sto je u principu i najbitnije :smile:

2 Likeova

Imaš pravo,to i je najbitnije :smiley:

DA… mislim da su statistike odavno prestale biti relevantne, najbolje da ih javno objavljuju, ne vidim vise smisla da su vlasnistvo samo vlasnika web odredista :slight_smile:

Screenshot_13

Ne znam kakvo je kod vas stanje, ali moj fb se raspada po šavovima… sve je prepuno bugova, brokenlinkova, grešaka u “izjavama” kao što je ova slikana.
Neki opasni update se radi

Kod mene dodam post i nakon 5-6 sati odjednom se podje lajkat i shareat kao da je tek tada dodat… i tako sam primjetio vec dosta postova… novi feed vidim da vec preferise moje prijatelje ali vidim i pageove nakon 9-10 postova od vrha… znaci Mark je to nesto smuckao nabrzinu, ali ocito je bugovito, vidim po sebi ali i po dosta nelogicnosti koje i vi pisete

Uživam u ovim fb anomalijama …

Stranica na kojoj se ništa ne dogadja odjednom je počela rasti za 100+ organskih lajkova dnevno (zadnja 3 dana)… ničim izazvano!

Recite slobodno ako sam dosadan s ovim, prestat cu :smiley:

1 Like

Cekam da neko napise nesto slicno, da ne ispadne da samo ja pisem o tome… ali eto… imam page od 10k koji je “mrtav” vec godinu i odjednom “raste” … kao da gledate prvih 15 minuta nekog akcionog filma :slight_smile:

1 Like

Bolje bi im bilo da su instalirali free plugin “coming soon” i odradili ovo… nego ovako :smiley:

1 Like

Nešto se definitivno dešava, primjećujem i ja…

1 Like

Ma covece ceo fejs baguje vec par dana, ne znam za vas ali ja sam dobio novi izgled https://developers.facebook.com/apps/BrojAPP/audience-network/performance/ da li je i kod drugih tako ? Nesto debelo rade, sve zivo baguje, same stranice kada zakazujem objave baguju. :open_mouth:

De skrinšotuj, ne može se vidjeti preko linka…

1 Like

Kod mene do pre 2 dana je bio totalno drugaciji izgled. Kako je kod vas ? :slight_smile:

1 Like

U mene je još uvijek staro sučelje, znači mjenjaju ga…zato baguje ovako…

1 Like

Meni lepse bilo staro… Malo tamnije sa leve strane itd. Sta znam. :slight_smile:

I kod mene je tako sad

1 Like

Pa vidis Kornicu, ja i ti imamo neke privilegije kod Fejsa cim je nama prvo to pustio. :smiley:

2 Likeova