Explore Feed završava se testiranjem i širi se na cijeli svijet

Kod mene je to ima 5-6 dana … dosadno im, ne znaju šta će pa “crtaju” po aplikacijama :slight_smile:

2 Likeova

Je li Explore feed uopće zaživio?

Moja mala stranica na kojoj testiram neke stvari ima reach bolji no ikada, dobija likove bez ikakve promocije itd… Ali nisam o tom krenuo pisati.

Ono što me jakoo nervira kao privatnog korisnika facebooka u zadnje vrijeme je potpuna vremenska promašenost.
Osobno sam veliki ljubitelj sporta i najviše pratim sportske stranice gdje u zadnjih 10ak dana ne mogu pročitati vremenski relevantan post.
Na naslovnici mi izbacuju rezultati utakmica odigranih prije tjedan dana, objave transfera koji su se dogodili prije mjesec dana itd itd.

To polako gubi smisao jer kad se probudim ujutro želim uzeti mob, otvoriti facebook, napraviti kavu i saznati što sam prespavao… A ne što je bilo prije 10 dana (To sam ili već čuo ili me ne zanima)

Facebook gubi konce iz ruku, u zadnjih pola godine lutaju i ponašaju se kao pijani čovjek na ledu.
O stalnim bugovima na mobilnoj aplikaciji da i ne pričam

još sad ovo sa ovim curenjem podataka, pale im dionice

sreća pa imaju instagram, sva đeca tamo prešla

1 Like

Ma i taj instagram… evo kupio sam novi mob ima 2 dana, nisam se ni sjetio da instaliram aplikaciju.

Tržištu i “potrošačima” treba nešto novo!

Evo izgleda da se fb naljutio na mene.

Ne dozvoljava mi da odgodim klijentu na poruku -.-"

Probaj preko compa, vjerovatno neki bug :wink:

Kod mene feed ok, sve se vratilo na staro, al ono sto me nervira sto ne mogu novi IA nalog da napravim :frowning:

Ja sam zbog toga skoro prestao pratiti objave na FB. Ili mi izbacuje objave od prije nekoliko dana ili nekad jedne te iste pokazuje bez obzira koliko puta osvježio početnu.

1 Like

Ma da, riješio sam to odmah preko compa… ali super primjer bugovitosti je to bio, za čudo, vremenski relevantan s mojim postom :smiley: haha

Rade neki apdejt, verovatno zbog onih propusta sto su imali.

Kod mene se pojavila ikonica za “Grupe” gore u glavnom meniju na mob. Vidim neki su je davno prije mene dobili, znaci to je “taj kraj” testanja za “Explore Feed”

Zaključajte temu :stuck_out_tongue:

Neko iz bosne na primer neka napravi stranicu i neka ti stavi admina i imaces opciju da napravis. Kod mene zbog ljudi koji su admini iz bosne , dobijem opciju na nekima da napravim instant

1 Like

Ziv bio 100 godina :smiley:

1 Like

Ako ti treba ko iz BiH, tu sam.

1 Like

Hvala puno, javljam ti se za dan dva. Treba da odvojim Poljsku od Eng pa taman da odradim jedan Poljski IA.