Facebook Ad Account Disabled

Kao sto sam naziv kaze, imam problem sa oglasavanjem na Facebooku i Instagramu (jedan isti acc). Ne znam zbog cega je acc onemogucen. Zelim da platim nekoliko reklame pa sada ne znam na koji nacin da to uradim, da li postoji nekakva druga solucija?

zaključan ili baš disabled? ima li opcija da pošalješ sliku lične/vozačke/pasoša?

ako je baš disabled i nema ništa drugo onda ne znam drug šta si ti promovisao …

Ovo pise “You can’t create a promotion because your ad account is not active. Sign into Ads Manager to reactivate your account, or switch to a different ad account”

šta bude kada odeš u ad manager?

nema nista https://prnt.sc/q0u0pi

ovo još vidio nisam … očigledno si kršio ad smjernice

na ovom profilu nisam imao uopste uplacenu reklamu, samo sam povezao sa paypal i odmah kaze da je disabled acc

Dodas admina na dodatni stariji profil ako imas pa pucas reklame. Ili ako nemas vidis da postavis na neciji profil iz porodice, na drugov i slicno ti najbolje znas

Najbolje bi bilo da ti vrate, evo kako mozes probati. Odes na stranicu gdje zelis pucati reklame, nadjes objavu neku ili dodas novu pa ce pisati na dnu objave (slike) Promovisanje nije dostupno u tom fazonu.
Odes tu pa ces naci negdje formu za zalbu i opises detaljno svoj problem, nisam siguran skroz da ces moci ovako, ali mora biti negdje forma za zalbu. Nisi nista radio red je da ti vrata vala

pisao sam zalbu, sacekacu da vidim sta ce da odgovore, iako znam da nista nece biti😅

ako si povezao paypal koji je nekad prije korišten na blokiranom/isključenom fb nalogu ili ako je taj paypal nalog korišten na stranicama koje su unpublished to ti je to

povezao sam paypal na ovom racunu koji je pre bio koristen na drugom, moguce da je to problem. a da li postoji mogucnost da “odvezem” ovaj acc od paypal?

ne znam za odvezivanje, ali ako su te upratili džaba ćeš odvezivat

ja sam koristio paypal na nalogu koji je imao unpublished stranice, kada sam ga povezao na drugi nalog isključiše mi taj drugi nalog … isto mi se desilo kada sam direktno karticu upisao na treći nalog koja je bila korištena na četvrtom nalogu koji je isključen … ni u prvom ni u drugom slučaju se nisam trudio da mi nešto vrate, izvadio dodatnu karticu i napravio peti nalog … radio sve po pravilima … i sad su aktivni

doduše sve se ovo desilo u rasponu od 3-4 godine …