Facebook ad break

Hocel itko meni reci jel ovo odobreno za sve zemlje ili ja ne mogu nac popis zemalja za koje vazi ovo i da pitam jos nesto dal je dozvoljeno sherati video mislim ono da podijelis na svoju stranicu ne da ga ti uploudujes nego dijeliti postojeci video i monetizovati ili strogo mora biti tvoj orginal

tu sam išao: https://web.facebook.com/creators/tools/ad-breaks?_rdc=1&_rdr

i onda sam išao start now

i onda sam odabrao stranicu koja ispunjava uvjete i nakon toga sam stisnao da krenem

i onda je pisalo da je stranica under review

i nakon 24h stranica je odobrena.

ali ja to ne koristim jer video sadržaj treba biti unikatan isto kao i na youtube-u

pa mi nema razlike.,

1 Like

Ima par dana nešto su mijenjali i dali, sad su malo dručija pravila za odobravanje i rekao bih niži kriterij.

To stavljanje vpna ovog ili onog, meni je prije davalo na stranice odakle je publika najbrojnija ako je iz njemačke tu mi je bilo zeleno svjetlo ili gdje amerikanci na stranici.

Mislim da to nije toliko do tih vpn-a nego do publiku, ali sad mi ne javlja tu grešku više nigdje.
Da li neko zna koliko plaćaju po 1k pregleda? Ili je radio s njima, krenuo sam i procitao da placaju sirotinjski negdje i odustao.

Poslao sam na review, pa se javim ako nešto odgovore.

1 Like

Da li je testirao neko ovaj vid monetizacije stranica i provjerio iz prve ruke placanja?

1 Like

Nije sve u zaradi…