Facebook Badges; korištenje i opcije

Kako sam mogao vidjeti na forumu nema ove teme, a i kategorija nadam se da je ok.

Moje pitanje bi bilo u vezi opcije na facebook stranicama “Facebook badges”, ili ti ga top fans značke.

Naime, na jednoj stranici od 30k+publike imam tu opciju i mogu je čak uključiti/isključiti i na osnovu aktivnosti fanova tako im se i dodjeluje ta značka i bivaju istaknuti na vrhu stranice.

Slučaj kod druge stranice - Na kojoj imam 57k članova ta opcija ne postoji. Ni u postavkama nit na bilo koji drugi način mogu je uključiti. Da ironija bude veća ova stranica od 57k ima preveliku aktivnost publike (komentarišu,lajkaju, dijele objave), dok ova prva manja ni priblizno tome.

Ima li neko iskustva sa ovim i da li se to može ukljuciti na bilo koju stranicu ili samo kome je FB dodijelio?

Ne mislim da je to opcija koja uzdrma page i napravi od njega još bolju podlogu za rad, ali sasvim sigurno da utice pozitivno na ljude kada vide svoje ime kao “top fans” itd…

Nisam siguran ali mislim da sam procitao da se to instalira kao dodatak za stranicu.

Ne znas izvor mozda , da procitam?

Samo mi je cudno, na ovu manju stranicu nisam nista instalirao, samo po sebi postoji.