Facebook blokira moj URL

Imam jedan problem kada zelim da podjelim moj link od sajta, facebook. mi nedozvoljava… U pocetku sam objavio mozda na fb 10tak postova i sve je radilo ok. Sada su mi izbrisali sve postove i nedozvoljavaju shere. Nisam spamao po grupama, i verifikovao sam na Facebook business.

kakvi su članci, koja je ekstenzija domene, kada je domena registrovana?

registrovan je prije 15tak dana.
www.hercegovina.online
Clanci su novosti iz moje regije

debugger ne prikazuje nikakve probleme … možeš li poslati link te stranice nekome u poruci na fbu?

ne mogu nikome ni u fb poruci a ni na instagramu

@korisnik9758789, ipak ga blokiraju na Debuggeru:

https://developers.facebook.com/tools/debug/sharing/?q=http%3A%2F%2Fhercegovina.online%2F

We can’t review this website because the content doesn’t meet our [Community Standards]. If you think this is a mistake, please [let us know].

Slike vidim da ti prolaze, hm, prerano je da te je neko prijavio, jer si totalno nov s Pageom, da nisi imao problema ranije sa svojim FB profilom ili nekim drugim Pageom koji možda još administriraš?

P.S. promjeni ovog jedinog usera “admin” što se logiras s njime u neko drugo korisničko ime, ili napravi dodatni profil, nemoj koristiti “admin”, vidim da imas samo jednog usera, koristi možda Wordfence plugin. Nisam ti ništa hakirao, samo je WP pun rupa kada ga tek instaliraš :slight_smile:

CoverNews WP tema nije losa, ako ces vec raditi ovaj “opsti news” kao i svi, da bi bio iole uspjesan probaj raditi vlastite sadrzaje, drugacije od ostalih…

Moja recenzija ti je free :slight_smile:

2 Likeova

novu sam stranicu na fb napravio i nov profil
wordfence nemam instaliran

a da li neko zna kako cu odblokirati moj url… nije me niko prijavio jer je to se desilo nakon 2 3 dana

Probaj kontaktirati FB na Help, iako odgovore nakon 2-3 dana “bolje išta nego ništa za sada”.

Ja ih često kontaktiram, ne odgovaraju mi, ALI vidim da se isprave stvari ako je bilo do njih ili ako sam pitao nešto da mi “poprave” i sl.

kontaktiram. ih ima 10 dana svaki dan al opet nista

meni blokira sve moje domene.