Facebook blokira oglase

Pozdrav, jucer sam se prvi put htio oglasivati preko Facebook Ads, kako nemam iskustva u tome dobio sam zabranu na tom profilu. Nije problem profil nego me zanima zasto mi facebook nije dopustio oglasavanje, gledao sam malo ne mogu nac nigdje tocan razlog odbijanja. Da ukratko opisem, oglas je trebao predstavljat moju affiliate stranicu koja prodaje jednu vrstu zdravstvenih proizvoda kod odredjene boli u tijelu, tj vise obican fizicki uredjaj. Oglas je pravilno napisan na engleskom jeziku, nema nikakve before i after slike jer znam da to blokiraju nit se moja stranica bavi tim nacinom rada. Komentar objave na engleskom je glasio u stilu ako imate tu i tu vrstu boli, mozete pogledat ovih 5 proizvoda koji mogu ublazit bol.

Pa me zanima ako ima netko iskusan da napise neke smjernice koje moram izbjec. Jer ne vidim neki dobar razlog da mi nisu dopustili oglasavaje. Naravno napominjem opet, prvi put radim sa Facebook Ads.

da li je to TVOJ proizvod ili je affiliate stranica neke mreže tipa adcombo? jer fejsbuk ne voli affiliate linkove

ako je TVOJ proizvod, onda fejsbuku pošalji potvrdu o registraciji firme, poresku potvrdu i relevantno odobrenje o puštanju medicinskog proizvoda u promet koje je izdao nadležni državni organ … u tom sluačju mislim da će fejsbuk popustiti

1 Like

Takodje facebook mrzi oglase u kojima se prica u drugom licu ili spominje sam korisnik… a takodje mislim i da ne vole reklame oko zdravstva i lijekova

1 Like

Affiliate stranica je, hvala na odgovorima, uspio sam pronaci razlog, kao sto je simeon napisao, razlog odbijanja je jer sam u objavi napisao “your”, a “you” i “your” se po njima treba izbjegavat. Pa cu to popravit.

1 Like

Javi mi molim te jel proso oglas odnosno jel aktivan. Posto mislim da to FB ne dopusta. Oni se vode onom parolom ako imate tu i tu vrstu boli, posjetite doktora a ne od neke ne certificirane stranice da gledaju savjete i medicinske preparate. Što je po meni sasvim logicno.

e, znam da kasnim, ali sam imao problema, kako mi je jedan racun banan za oglase, napravim dva nova i oba su isto blokirana jer novi su itd i onda se sjetim da imam jedan fb profil star 6godina i na njemu probam postavit oglas i prodje sve bez problema.Jer nije ovo nesto sto moze nastetit ljudima, doslovno bezopasno je, svi mi to radimo kad nas “boli” samo sto je ovo gotov uredjaj koji to sam radi za nas…tako da javim samo da sam uspio reklamirat